Bir Videodaki Resmi Nasıl Bulabilirim?

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçen FIFA 13'ü yüklediğimde sorun olmuştu ve bu sorunu aradım. Bu video karşıma çıktı. Videodaki arkadaşın masaüstü arka planı hoşuma gitti bu arka planı nasıl bulabilirim? Video linkini kopyalayıp Google görsellerde arattım ancak bir sonuç alamadım. Fikri olan?

Video :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google araması gerçek anlamda bir yetenektir, iyi aramasını biliyorsan çok güzel.

Videodaki ile sizinki aynı değil. Elemanın raflar çapraz, ikonlar düz duruyor. Sizinkinde raf dümdüz . İkonlar düzgün durmuyor.

- - - Güncellendi - - -

Bence bir çöp kutusu da olmalı bu fotoğrafta. Ayrıca bir modem olmalı. İşte o zaman tam olur.

Bence bir çöp kutusu da olmalı bu fotoğrafta. Ayrıca bir modem olmalı. İşte o zaman tam olur.

Çöp kutusunu kendin koyacaksın Geri dönüşüm kutusunu bilgisayar masasının yanına koy al sana çöp kutusu işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…