Bir videoyu tek seferde dışarı aktarma nasıl yapılır?

NoxuvaN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik teknikeri
Merhaba Technopat ailesi.
İhtiyacım olan şeyin nasıl telaffuz edileceğini bilmiyorum lakin şu şekilde anlatmaya çalışayım: Elimde birçok video var, videoları(5-20 dakika uzunluğunda) çeşitli yerlerinden kesmek istiyorum, kesme işlemi bitince ihtiyaç dışı yerleri silmek ve kalan tüm parçaları dışarı aktarmak istiyorum ama parça parça. Bir bütünü parçalayıp tek tık ile tüm parçaları ayrı şekilde(MP4 formatlı dosyalar) dışa aktarmak istiyorum. Tabii ki kalitesini kırpmadan ve ücretsiz(cracksiz, demo olmayan) hizmet şeklinde sunan bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki. Movavi Video Editor kullan.

Hocam okadar detaylı bilmiyorum ama benim kullanım amacım kendi çapımda oyun anıları bırakmak. Kalite kaybı olmadan videoları çıakrtıp ince ince kesip sesi bile ayırıp editleyebiliyorsunuz.
Bu programı kullanarak yaptığım videolar;
7 gün deneme süresi verdi ücretsiz değil sanırım. 7 gün sonunda kullanımıma kapanacaksa hiç başlamayayım buna. 7. günün sonunda ne olacağını biliyormusunuz nasıl kısıtlamalar getiriyor?

7 gün deneme süresi verdi ücretsiz değil sanırım. 7 gün sonunda kullanımıma kapanacaksa hiç başlamayayım buna. 7. günün sonunda ne olacağını biliyormusunuz nasıl kısıtlamalar getiriyor?
Bazı özellikleri kullanamıyorsunuz sadece ses efektleri, efektler vs. Açık konuşmak gerekirse yıllar önce cracklı kullanmıştım hala kullanıyorum.

Anladım çok teşekkür ediyorum. Bana lazım olan ''Cracksiz, demo olmayan, deneme sürümü vermeyen'' sadece ve sadece istediğim işi ücretsiz yapacak bir proğrama ihtyiacım var.
--------------------------------------------------------------------------------------
Ek olarak konu adım böyle değildi benim. Sorumun içeriğini yansıtmıyor şuanki konu adı değiştirilmiş resmen.

Anlıyorum yardımcı olabileceğim birşey varsa buradan detay eklersiniz ya da steam adım imzamda.

Soru açıklamasında yazdığım yazılar doğrultusunda cevap verebilecek birisi var mı acaba?

@Recep Baltaş Probleme çözüm getirebilecek kişiler biliyorsanız isimlerini linkler veya etiketlermisiniz arz etsem. Konuyu öne çıkartığım halde istediğim öneriye erişemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı