Bir Yönetici Bu Programı Çalıştırmanızı Engelledi Htası

aademirciogluu

Kilopat
Aygıt yöneticisi veya .msc uzantılı birçok dosyayı bilgsayarım mmc.exe üzerinden açmaya çalışırken bu hatayı alıyorum. Aygıt yöneticisine bile giriş yapamıyorum. Fakat yönetici olarak komut istemcisine girip "mmc devmgmt.msc" komutunu yazdığımda aygıt yöneticisine girebiliyorum. Eskiden hiçbir işlem yapmadan denetim masası üzerinden aygıt yöneticisine girebiliyorken şimdi giremiyorum ve bu hatayla karşılaşıyorum. "sfc/ scannow" komutunu da denedim. Fakat tamamlandığında o da şöyle bir hata verdi: "Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them." Şimdiden ilginiz için teşekkürler...

Buyrun:

nJ6EBa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen Admin hesabıdır.

Buna küfretmemek mümkün mü?

Sanki takıntılı bir kiracın var ve ara sıra sen işteyken eve girip bazı odaları kilitliyor.

İşin açık tarafı bilgisayarın sahibi sensin, tamamen sen.

Kimmiş o yönetici yahu? Ağzına s********n. (!)

Kafa at ekrana hocam, sonra at bilgisayarı camdan. (!)

Bilgisayarınızın bir şeyi yok, ben sadece bu konseptteki sorunlara (uyarılara) kızıyorum.

Arama kutusuna UAC yazın ve Windows ayarlarında değişiklik yaptığımda uyarma, seçeneğini seçin.

Scannow'u güvenli modda yapın.

Bu seçeneği de düşünebilirsiniz:

CBS.log dosyasını açın ve bozuk dosyaların ayrıntılarını görüntüleyin ve bozulmuş dosyayı bilinen iyi bir kopyayla el ile değiştirin.

C: \ Windows \ Logs \ CBS'ye gidin, CBS.log dosyasını görebilir ve açabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı