Biri Fake hesap açıp takipçilerimi dolandırmaya çalışıyor

Toplu sikayet yapalim dolandiricilik ve fake profil olarak. Belki o zmana yarari dokunur ve bu konu dolandiriciligada giriyor savciliga verseniz cok uzun yillar surer dedigimdim gibi toplu sikayet edebiliriz.
Kendisini bir kerede ben sikayet etmek istiyorum fake olan kisinin adini ve fotografini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
derya__elbg bu fake olan
Derya_elbg bu da gerçek olan

İkisi de kucuk harfli profil fotosu gul olanmi degeri mi?

Siber zorbalık, nitelikli dolandırıcılık, suçlarından yargılanabilir. Özellikle nitelikli dolandırıcılıktan dolayı yüksek cezalara çarptırılabilir.

Yok asarlar adamı. Ülkedeki cezaların caydırıcılığından çok haberiniz yok galiba.

Dalga gecmeyelim arkadaslar konudanda sapmayalim ulkedeki adalet sistemini burada elestirmeyiniz.

Hocam düşmanınız olan biri var mı ya da son zamanlarda bir dostunuz ile küstüyseniz ondan süşhelenin inşallah kapatılır şikayet ettim.

Dalga gecmeyelim arkadaslar konudanda sapmayalim ulkedeki adalet sistemini burada elestirmeyiniz.
Dalga geçme yok olacakları söylüyorum. Eğer konuyu saptırdığımı düşünüyorsan raporlayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…