Birim oluşturma ve genişletme hatası - invalid configuration file

KaptaniDerya

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sorunum yedek diskim daha önce d ve e olarak ikiye ayırmıştım. Şimdi SSD'ye geçiş yaptığım için bunları birleştirmek istiyorum. Fotodan da göreceğiniz gibi ayrılmamış alanı D yapamıyorum. E'yi genişetmek istediğimde de "disk ve diskler üzerinde yeterince boş alan yok " uyarısı çıkıyor. Ne yapmalıyım? 500GB'lık alanımı kullanamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Ayrıca minitool programını da denedim. Birleştirme işlemini tamamlamaya çalışınca invalid configuration file hatasını veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 636
  • sdaasd.PNG
    sdaasd.PNG
    35,1 KB · Görüntüleme: 569
Sorunu çözemeyen olabilir onun için yazmak istedim. "MiniTool Partition Recovery" ile format atılmamış olan diski onarabilirsiniz. Benim diskim diskpart ile basit birime dönüştürürken bozulmuştu. Sorunu anlayınca ne format kodunu yazdım ne de disk yönetimi ile formatladım. Uzun uğraşlar sonunda düzelttim.
Program linki

NOT: Program kurulumu yapmadan önce interneti kapatın. Güncelleme yapmaması gerekiyor.

Sorunu çözemeyen olabilir onun için yazmak istedim. "MiniTool Partition Recovery" ile format atılmamış olan diski onarabilirsiniz. Benim diskim diskpart ile basit birime dönüştürürken bozulmuştu. Sorunu anlayınca ne format kodunu yazdım ne de disk yönetimi ile formatladım. Uzun uğraşlar sonunda düzelttim.
Program linki

NOT: Program kurulumu yapmadan önce interneti kapatın. Güncelleme yapmaması gerekiyor.
Çok çok teşekkür ederim hayatımı kurtardınız. Diskte kullanılmayan alanı birleştirmeye çalışırken dinamik diske çevirmiştim. Sonra düzelteyim derken o kısmı silince tüm disk silindi. Verdiğiniz program sayesinde 3dk içinde düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı