Çözüldü "Birimi Genişlet" aktif değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
yoh ağzım soğan kokiy

Arda 4 pc

Centipat
Selamlar, ne zaman okursanız günaydın ya da iyi geceler konuya geçiyorum. Gerçekten boş takıntıları olan bir insanım ve kurulumdan beri yaklaşık 7-8 aydır şu 6 GB aklımdan çıkmıyor :D bilgisayarım kurulumunu kendim yaptım ve hamdolsun, az çok bilgisayar bilgim var. Kendim uğraştım yapamadım internetten araştırınca aralarındaki dosyaların yani "Partition"ların silinmesi gerektiğini fark ettim. EFI'yi silemeyeceğime göre ben bunları nasıl yan yana getirip de birleştireceğim? İki aşık yan yana gelmiyor ki, naz yapıyorlar. EFI de ara bozucu herhalde :D Neyse, ben kendi çapımda komik olmayan espriler yapıyorum, çok takmayın beni. Yardımcı olur musunuz? Sağ olun şimdiden.

1625085421715.png

Böyle bir kaynak buldum. Güvenilir mi? Deneyeyim mi? Ayrılmamış alan C sürücüsüne veya sola / sağa nasıl taşınır.
Ayrıca "MiniToolPartitionWizard" yükledim kurdum işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Minitool ile 16MB'lık bölümü silin.
Onun solundaki bölümü en sola yaslayın.
Ardından Minitool ile sağ tıklayıp genişlet diyerek genişletebilirsiniz.
Selamlar, ne zaman okursanız günaydın ya da iyi geceler konuya geçiyorum. Gerçekten boş takıntıları olan bir insanım ve kurulumdan beri yaklaşık 7-8 aydır şu 6 GB aklımdan çıkmıyor :D bilgisayarım kurulumunu kendim yaptım ve hamdolsun, az çok bilgisayar bilgim var. Kendim uğraştım yapamadım internetten araştırınca aralarındaki dosyaların yani "Partition"ların silinmesi gerektiğini fark ettim. EFI'yi silemeyeceğime göre ben bunları nasıl yan yana getirip de birleştireceğim? İki aşık yan yana gelmiyor ki, naz yapıyorlar. EFI de ara bozucu herhalde :D neyse, ben kendi çapımda komik olmayan espriler yapıyorum, çok takmayın beni. Yardımcı olur musunuz? Sağ olun şimdiden.

Eki Görüntüle 1091330

Böyle bir kaynak buldum. Güvenilir mi? Deneyeyim mi? Ayrılmamış alan C sürücüsüne veya sola / sağa nasıl taşınır.
Ayrıca "minitoolpartitionwizard" yükledim kurdum işe yaramadı.

Ben YouTube'a yazdım. Sizin denediğiniz uygulamadan yapmıştım sanırım. Tekrar YouTube'da araştırın bence.
Ben YouTube'a yazdım. Sizin denediğiniz uygulamadan yapmıştım sanırım. Tekrar YouTube'da araştırın bence.
İzlediğim videonun linkini bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar, ne zaman okursanız günaydın ya da iyi geceler konuya geçiyorum. Gerçekten boş takıntıları olan bir insanım ve kurulumdan beri yaklaşık 7-8 aydır şu 6 GB aklımdan çıkmıyor :D bilgisayarım kurulumunu kendim yaptım ve hamdolsun, az çok bilgisayar bilgim var. Kendim uğraştım yapamadım internetten araştırınca aralarındaki dosyaların yani "Partition"ların silinmesi gerektiğini fark ettim. EFI'yi silemeyeceğime göre ben bunları nasıl yan yana getirip de birleştireceğim? İki aşık yan yana gelmiyor ki, naz yapıyorlar. EFI de ara bozucu herhalde :D neyse, ben kendi çapımda komik olmayan espriler yapıyorum, çok takmayın beni. Yardımcı olur musunuz? Sağ olun şimdiden.

Eki Görüntüle 1091330

Ayrıca "minitoolpartitionwizard" yükledim kurdum işe yaramadı.

6 GB olan diski ayrılmış alan yaptıktan sonra diski genişlet çıkacaktır.

Geri
Yukarı