Birimiz hepimiz modu için şampiyon önerisi

4 kişinin içine gireceği 1 yuumi tank kasıyor, diğerleri full ap, biz bu şekilde 3 maç attık, birinde Aatrox, diğerinde Hecarim, diğerinde de Caitlyn gelmişti karşıya, dakika 15-20 sularında herkes tek bir yere birleşince Alman tankı Tiger gibi oluyor bizim yavru kediciğimiz.
Biz 1 el oynadık yuumi ile. Karşımıza akali geldi 12. dakkada bitti oyun. Bir kerede karşıya yuumi geldi. Lee ile parçaladık ya. Hiç güçlü yuumi görmedim açıkçası :D

Yuumi oynamanın 1. şartı 5 arkadaş olmak ve 5inin de koordine şekilde çalışması. Q'lar aynı anda atılmalı, e'ler sırayla basılmalı, ultiler aynı anda atılmalı gibi, yine de siz bilirsiniz :)

Biz 1 el oynadık yuumi ile. Karşımıza akali geldi 12. dakkada bitti oyun. Bir kerede karşıya yuumi geldi. Lee ile parçaladık ya. Hiç güçlü yuumi görmedim açıkçası :D
Siz iyi dayanmışsınız. PBE'de oyarken 8 dakika içinde bitti. Karşıya Syndra gelince tek yememek mümkün değildi. 10 maçın 8 tanesinde Yuumi banlanınca güçlü oluyor sanırım demiştim. Meğer karşı takım değil bizim takım almasın diye banlanıyormuş.

Merhaba, birimiz hepimiz modu uzun zamandır yoktu oynaması en eğlenceli modlardan biri. Ancak çok fazla oynadığım için deneyecek karakter kalmadı. Aklımda Karthus oynamak vardı ama çok güçlü olduğu için kaldırmışlar. :D
Sizin önerileriniz nelerdir trol olsun ya da güçlü olsun?
Benim önerim Jhin doğru rünü girerseniz 1600 kritik vuruyor ve vurduğu zaman 700 hareket hızına kadar ulaşıyor.

Nasus almistim random takimla cok iyi oluyor Jungle gecip kolay stack kasabiliyonuz. Oyun sonu 5 Nasus'un Slow'unu yediginizi dusunsenize. Rakibe eziyet icin cok iyi car.

Yeni konular

Geri
Yukarı