Birisi T.C. Numaramı bildiği için tehdit ediyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230502-191333_Discord.png
    131,3 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20230502-193017_Discord.png
    186,1 KB · Görüntüleme: 57
Benimde başıma geldi aileme söyledim baya konuştular ailemle sonuç karşı taraf ağladı telefonda şikayet etmeyin diye yalvardı.

Hem bir adaşın,hem bir abin,hemde bu işlere az çok bulaşmış biri olarak söyleyebilirim ki korkmana hiç gerek yok.Şu dönemde tüm ülkem insanının TC No'su 1 tık uzağımızda.Bu yüzden şirketler TC No'su ile ilgili verileri çok önemsememeye başladı zaten.Şu an senin TC'ni biliyor olabilir ama sana ciddi anlamda zarar verecek hiçbirşey yapamaz elindeki verilerle.Ama gün geçtikçe yeni bilgilerimiz ifşa oluyor ileride daha tehlikeli versiyonlarıyla karşılaşman hiç de küçük bir ihtimal değil.O yüzden bilgilerini girdiğin yerlere dikkat et.

Evime kadar buldular T.C. mi buldu annemin babamın buldu hiç sıkıntı değil bir şey yapamaz.

Bende bulaşmıştım bir ara bu işe. Zaten herhangi bir discord sunucusuna girildiğinde görüyorsunuz tüm Türkiye'nin telefon numarasını, aşısını, fotoğraflarını, sülalesini...
Her neyse dikkat edin hocam T.C. ile pek bir şey yapılmıyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…