Birnumara.com (onnumara bilişim) yeni İstanbul Bilişim vakası

pisisler

Hectopat
Normalde yıllardır piyasada bulunan bir firma onnumara bilişim. (web sitesinin adresi ise birnumara.com). Son 2-3 aydır parayı alıp ürünü göndermeme durumu yaşanıyor. Siparişleri göndermiyor, siparişi iptal etse bile parayı iade etmiyor.

Müşteri hizmetleri telefonu boş bir menüye bağlanmış, sürekli hatta bekliyorsunuz fakat hiç kimse hiçbir zaman açmıyor. WhatsApp hattına yazarsanız aynı İstanbul bilişim'in yaptığı gibi iki üç sefer oyalama taktiği uyguluyor, sonrasında ise hiçbir şekilde mesajlarınıza cevap vermiyor. Firmanın ortaklarından biri telefon hattını komple iptal etti, aradığınız zaman bu numara servis dışıdır diyor, bir diğer firma sahibi ortak da "bu konularla alakam yok" deyip bir daha telefonlara cevap vermiyor.

Sonuç olarak yeni bir İstanbul bilişim vakası olmuştur, dikkat ediniz.

Edit: Kendi açtığım konuya cevap veremediğim için buradan düzenleyip yazayım. "İlk kez duydum" diyen arkadaşlar "yıllardır olduğuna emin miyiz" demişler de bu sitede bile adamların adı var 3 yıl öncesine dayanan sorular sorulmuş vs. Domain 2002 yılına ait, şirketin bu vergi numarasıyla faaliyeti de 2014'te başlamış, 20 milyon TL sermayesi var. Yani tam 21 yıldır adamlar bu işi yapıyor, yeni şirketleri de tam 9 yıldır piyasada. "Yıllardır" demek için 21 sene sizin gözünüzde yeterli değil mi arkadaşlar anlamadım?

Bizzat bu forumdan buyurun: Arama Sonuçları - Sorgulanan Kelime: birnumara.com
@Recep Baltaş forumda arama linki, buyurun.

Son düzenleme:
İstanbul Bilişim. Kabus gibi.
esqueleto.gif

Böyle bir sitenin yıllardır açık olduğunu düşünmüyorum, diyelim ki yıllardır açık. Adını şahsen ben de ilk kez duydum ve gördüğüm kadarıyla @Recep Baltaş bey de ilk kez duymuş. Genelleme yapmak istemem de yıllardır piyasada olup da adını duymadıysak demek ki kayda değer iş yapmamış demektir. Şahsen adı duyulmadık mağazalardan da uzak durmayı tercih ediyorum. Adı bilindik, güvenilir sitelerden, mağazalardan alışveriş yapmak önceliğiniz olsun. Gerekirse 100-200 TL fazladan ücret ödeyin ama başınız ağrımasın. Ucuz etin yahnisi bu kadar olur derler.

Yeni konular

Geri
Yukarı