Bisikletim çalındı

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Çarşamba günü eskişehirde çok yağmur yağdığı için bisikletimi üstü kapalı (balkon) olan bir ara sokağa kilitledim. Bilgisayar topluyorum, parçalarla uğraşırken tamamen aklımdan çıkmış 5 dakika önce gittim kilitlediğim yere yerinde yoktu. Üzüldüğüm olay daha 2 hafta önce bisiklete 500TL masraf yapmam. Aileme olayı nasıl anlatacağım bilmiyorum, bu 2. bisiklet çaldırışım oluyor maalesef. Kilitlediğim yer:

Dosya Ekleri

• IMG-20220827-WA0011.jpeg
    144,5 KB · Görüntüleme: 232
Geçmiş olsun hocam . Hiç kamera falan yok mu? Hocamın dediği gibi 2. el sitelere bak.

Polisin bulabilecegini sanmiyorum, kilit kirmak bu kadar kolaysa biz niye guveniyoruz boyle seylere ona da anlam veremiyorum.

Polisin bulabilecegini sanmiyorum, kilit kirmak bu kadar kolaysa biz niye guveniyoruz boyle seylere ona da anlam veremiyorum.

Hocam yaşadığım yere yakın bir yerdede çalmışlardı onlarda polise haber verdiler birkaç gün sonra bulunmuştu.

Kaliteli bir kilit yoksa bisiklet bağlanmaması gerekir bence

Geçmiş olsun bu arada.

Ben YouTube'dan 5 dakika izleyip kırmayı öğrendim. Çok dandik şeyler bunlar. Polise git derim ama sonuç çıkması zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…