Bitcoin artar mı?

Adam gibi soru soruyoruz bilen varsa konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplasın yazmışı hayırdır?
Cevap gayet basit TL değer kaybı sürdükçe artışı da sürer tabi Çin'de olduğu gibi 6 saatlik enerji kesintisi benzeri şok olmazsa. Bunun yanı sıra sorunuz "adam gibi" bir soru değil çünkü ek açıklaması yok yani "dolar yükselir mi? Mal alacağım ÜFE'de TÜFE'nin yaklaşık 2 katı oldu ona göre hareket edeyim" tarzı bir sorudan ziyade Cem Karaca'nın şarkısı misali; "bir koy üç al, üçünü de beşlet rap rap" tarzı bir ifade uyandırıyor insanlarda haliyle tepkide o doğrultuda oluyor.

@AiTojon dostum BTC olmuş 55 bin dolar. Bizim forum olarak karnımız aç. Başka forumları deneyebilirsin. Yatırım tavsiyesi yasak burada. Eldekinde de olmayalım diye. :)

Eğer moderatör konuyu onayladıysa ve konu sizlere açılmışsa başka forma yazmıyorum isterseniz cevap yazmayabilirsiniz teşekkürler.

Cevap gayet basit TL değer kaybı sürdükçe artışı da sürer tabii Çin'de olduğu gibi 6 saatlik enerji kesintisi benzeri şok olmazsa. Bunun yanı sıra sorunuz "adam gibi" bir soru değil çünkü ek açıklaması yok yani "dolar yükselir mi? Mal alacağım üfe'de tüfe'nin yaklaşık 2 katı oldu ona göre hareket edeyim" tarzı bir sorudan ziyade Cem Karaca'nın şarkısı misali; "bir koy üç al, üçünü de beşlet rap rap" tarzı bir ifade uyandırıyor insanlarda haliyle tepkide o doğrultuda oluyor.

Bunun TL ile alakası yok bundan birkaç ay önce 30000 dolar iken şu anda 60000'ni gördü.

Adam gibi soru soruyoruz bilen varsa konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplasın yazmışı hayırdır?
Kardeşim sana kimse burda kesin yükselecek diyemez. Derse ve eğer BTC düşerse bu kişi suçlu konuma düşer. Ayrıca niye racon keser gibi hayırdır vs ifadeler kullanıyorsun.
Eğer moderatör konuyu onayladıysa ve konu sizlere açılmışsa başka forma yazmıyorum isterseniz cevap yazmayabilirsiniz teşekkürler.
Hocam siz BTC sormuşsunuz sadece burda görüşü olan kişiler tabiki de görüşlerini belirtebilir ama siz. direk Bitcoin kesinlikle yükselicek evinin sat arabanı sat bas gibi ifadeler burda göremeyebilirsiniz hocam. Başka forumlarda belki.

Son düzenleme:
Bunun TL ile alakası yok bundan birkaç ay önce 30000 dolar iken şu anda 60000'ni gördü.
Bitcoin dahil kripto paraların genel değerinin artmasından söz etmedim zaten burada söz ettiğim şey TL'nin değer kaybı ile paritesinin genel olarak düşeceği ve buna bağlı Bitcoin dahil tüm paraların değer kazanması zira diğer analiz yönlendirmeye girebilir ama kısaca her şeyde olduğu gibi Bitcoin'de arz-talep dengesi ile muteberdir ve şuan için talepteki patlama, politikalar ve arz artışı ile tam karşılanamasa dahi kırılmaya sebep olduğu aşikar.

Bitcoin dahil kripto paraların genel değerinin artmasından söz etmedim zaten burada söz ettiğim şey TL'nin değer kaybı ile paritesinin genel olarak düşeceği ve buna bağlı Bitcoin dahil tüm paraların değer kazanması zira diğer analiz yönlendirmeye girebilir ama kısaca her şeyde olduğu gibi Bitcoin'de arz-talep dengesi ile muteberdir ve şuan için talepteki patlama, politikalar ve arz artışı ile tam karşılanamasa dahi kırılmaya sebep olduğu aşikar.
Güzel bir analiz tebrik ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı