Bitcoin, Dogecoin, Bytecoin ve Ripper nereden alınır satılır?

Daha önce Kripto Para kullandınız mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Aztech

Kilopat
Daha fazla  
Bu gibi kripto para birimlerini alıp satabileceğimiz güvenli bir web sayfası var mıdır?
Bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum..

Bunun haricinde bu tarz coin'lerin telefonlar için olan aplikasyonları ne kadar güvenilirdir?
Telefon değişmemiz durumunda bu sanal cüzdanların akıbeti ne oluyor, kullanan, bilen aktif bir şekilde bu olayların içinde olan biri ile konuşabilirsem çok sevinirim, cevaplarınız için teşekkürler.

Türkiye'de pazarının pek yaygın olduğunu düşünmüyorum. Vardır belki araştırmak lazım ama yer altı forumlarına yönelmeniz gerek.

Türkiye'de pazarının pek yaygın olduğunu düşünmüyorum. Vardır belki araştırmak lazım ama yer altı forumlarına yönelmeniz gerek.
Lisanslı bir site arıyorum, bu tarz paraların yeraltı forumlardan bulunması soruna yol açacaktır. İnternette dolaştığı sürece anonim kalan bu paralar, nakide çevrildiği zaman kimliğinizi ele verir. Bu yüzden herhangi bir suça karışmış parayı satın almak hiç mantıklı değil. Kaynağı belli güvenilir lisanslı sağlayıcılar hakkında bilgisi olanlardan cevap bekliyorum, tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı