BitDefender Free vs Kaspersky Free

Tamam, kaynağını bekliyorum.

İnternetten kaynak arayayım dedim bunu buldum. 1. sitede bir kişi kronik sorun olduğunu belirtmiş 3. sitede de sorun olduğu belirtilmiş. Bu kadar kaynak yeter herhalde. :D

1. Site: BitDefender Free vs Kaspersky Free
2. Site: Kaspersky donuyor
Ekran görüntüsü 2023-10-31 175210.png

Dalga mı geçiyorsun? İlk attığın bu konu zaten. 2. attığının sebebi ise, belli değil.

Kaynak belirtin dediniz, açtım google'ı bunları buldum. Adam sorun var demiş.
Ayriyeten daha kurulum ve kaldırımında sorun olan programdan ne bekliyorsunuz, internette her yerde KS'ın kurulum veya kaldırımında sorun yaşandığı var. Yaw hocam Windows sıkıntılıdır dedik ne düzgün kuruyor kendi programlarını ne düzgün kaldırmamıza izin veriyor, kendi işletim sistemi istediğini yaparlar. Ya 3. parti programlar o denetim masası boşuna yapılmadı. Siz kendi evinize gelen yabancı misafiri kapı dışarı edemedikten sonra ne yarar.

Kaynak belirtin dediniz, açtım google'ı bunları buldum. Adam sorun var demiş.
Ayriyeten daha kurulum ve kaldırımında sorun olan programdan ne bekliyorsunuz, internette her yerde KS'ın kurulum veya kaldırımında sorun yaşandığı var. Yaw hocam Windows sıkıntılıdır dedik ne düzgün kuruyor kendi programlarını ne düzgün kaldırmamıza izin veriyor, kendi işletim sistemi istediğini yaparlar. Ya 3. parti programlar o denetim masası boşuna yapılmadı. Siz kendi evinize gelen yabancı misafiri kapı dışarı edemedikten sonra ne yarar.

Çoğu antivirüs kolay kolay silinmiyor. Revo Uninstaller ile neredeyse her şeyi kolayca silebilirsin. Ayrıca 2-3 kişinin demesinden bir şey olmuyor. Denetim masası yetersiz birçok konuda. Bilginiz yoksa konuşmayın. Kronik sorun falan yok, kaynağınız da yok. Daha cevap vermeyeceğim. İyi sosyaller.

Çoğu antivirüs kolay kolay silinmiyor. Revo Uninstaller ile neredeyse her şeyi kolayca silebilirsin. Ayrıca 2-3 kişinin demesinden bir şey olmuyor. Denetim masası yetersiz birçok konuda. Bilginiz yoksa konuşmayın. Kronik sorun falan yok, kaynağınız da yok. Daha cevap vermeyeceğim. İyi sosyaller.

Hocam kaynak ararken revo unistaller ile silemeyen arkadaşta buldum, onu atacaktım şimdi siz kesin 3. parti programlar ile silinmiyor falan derdiniz ama bulamadım. 2 3 yer değil bu genel bir sorun. Denetim masası yetersiz demişsiniz, revo'da sıkıntılı. Millet silmek için format atıyor. Sen sadece bir programı kaldırmak için neden format atıyon adamlar bildiğin bilerek programın silinmemesi için elinden geleni yapmış.
Kaynak yolla demişsiniz, hiç kimse gelip size tam bir kaynak veremez. Normal hayatta da kaynak olmadan kararlar veriyor, ben gelip size kaynak bulmak zorundamıyım. Tutturmuşsunuz kaynak kaynak diye, tabi diyecek laf bulamadanız sonda da cevap vermeyeceğim yazmışsınız. Alın size karar verilen bir kaynak.
Sizin deyişinizle adamın mesaj sayısı yüksek buna göre bilgili biri olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı