Bitdefender'in silemediği dosya nedir?

SOLOTOF

Hectopat
Merhaba Bitdefender ile tarama yaptım bulunan virsüleri sildi ancak bunu silemedi. Ben el ile silmeyi denemedim Windows dosyası olabilir diye sizden ricam bir fikriniz varsa benimle paylaşır mısınız?

Sistem dosyası. Gerekli yedekleri aldıktan sonra güvenli modda silmeyi deneyin. Sildikten sonra ilk açılışta yeniden oluşturması lazım. Herhangi bir ters durumda format gerekedebilir.

Sistem dosyası. Gerekli yedekleri aldıktan sonra güvenli modda silmeyi deneyin. Sildikten sonra ilk açılışta yeniden oluşturması lazım. Herhangi bir ters durumda format gerekedebilir.

Bana herhangi bir zararı var mı bu dosyanın, USB'ye falan girme gibi bir durum var mı?

Normalde dosyanın kendinin bir zararı yokta, virüs bulaşınca ne olacağını bilemezsin.

Silmediyse bildiği vardır. Beraberinde zararlıları sildiyse gerek yok bir işleme zaten tekrar zararlı olursa tespit edip siler kendisi.

Tekrardan tarama yaptırdım bu sefer sildi ancak kullanıcı silindi her yeniden başlattığım zaman geçici profil oluşturdu tek çare format attım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…