Black Desert alınır mı?

• Konuyu başlatan Coda
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 725
Oyun beleş değişl mi ? ben beleş diye biliyorum benim tanıdıklarım bi oturuşta 24-30 saat oynuyor böyle oyunları seviyorsan niye alın masın

Oyunda rahat edebilmek için başlarken 400 tl lik bir harcama yapman gerekicek. Veya zamanından vericeksin mesela yerde düşen itemleri kendin elle toplayacaksın gibi... Ayrıca günde 2 3 saat aynı slotları keserim ve bundan sıkılmam diyorsan öneririm. Onun dışında kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Öncelikle oyun Steam üzerinden 8 Mart'a kadar bedava. Oyunda PvE ve PvP seçenekleri bol. Sadece 2-3 saat mob kesmeyle falan bitmiyor. İster yemek, kimya, çiftçilik, balıkçılık vb. işlerle uğraş, istersen çık dışarı mob kes. İstersen gemi yap/al denizci ol veya vagon ile tüccarlık yap. İster arenaya gir PvP yap. Ya da hepsinden azar azar yap eğlenmene bak sıkılınca da kapat oyunu dursun kenarda, tamamen sana kalmış.

Ben oyuna zamanında verdiğim yalın erişim (giriş) paketi ücreti dışında 1 kuruş harcamadım ve şu an 259 atak 310 defans gibi ortalama bir durumdayım. Zaten 4 tane evcili bedava veriyor oyun, o da baya bir süre idare ediyor seni... Benim 10 tane evcil var ve hepsi tier 3 oldu, 1 tane de tier 4 var eşyaları topluyorlar hızlıca... Eğlenmek için gereken her şeyim var kısaca. Üstelik oyunu canım ne zaman isterse o zaman oynadım.

Oyunda inci (gerçek para) ile alınan ve gerçekten gerekli eşyaların (elbise, evcil vb.) büyük kısmı oyun içi pazarda da satılıyor. Ben oyun parası ile alıyorum. Yeni bir güncelleme gelecek ve oyunda pek çok şey yine böyle oyun içi puanlarla alınabilecek.

Ha eğlenmek yerine "sunucuda en iyi ben olmalıyım" ya da "PvP yapıp herkesi kesmeliyim" veya "tüm moblara tek atmalıyım" kafasında oynanırsa berbat bir oyun. :)

Uzun lafın kısası oyunun asıl büyük sorunu kötü optimizasyonu... Hazır bedava iken alıp deneyip karar verin, kimseye sormayın çünkü herkesin zevki ve oynama tarzı farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı