Black Desert Online Steam'e Türkçe gelir mi?

Legios

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Biliyorum daha önceden bu tarz konular açılmış. Ama benim sorunum biraz daha farklı.
Ben Gpay üzerinden BDO'yu almak için telefonuma gerekli parayı yatırmıştım.
Sonradan öğrendim ki 50 TL'lik oyun mobil ödemede 90 TL oluyormuş.
Telefonda kalmasın diye parayı Steam'e atma eyleminde bulundum.
Şimdi baktım ve yabancıların Steam mağazasında BDO alınabilir duruyor.
Oyun Türkiye'de 8 Kasım'da Kapalı Beta olarak açılacak ve şu an BDO Türkiye'nin resmi sayfasında satın alınabilir durumda.
Sizce oyunun Türkçe versiyonu Steam'e gelir mi? Onu beklemeli miyim? Veya şimdi VPN ile oyunu yabancı mağazadan alsam ve ülke değiştirsem oyun Türkiye mağazasına geldiğinde Türk serverlerinde Türkçe olarak oynayabilir miyim?
Sizce Black Desert Online Türkiye olarak ayrı bir mağaza içeriği çıkar mı?
Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum, onlara göre hareket edeceğim.
Teşekkürler.
(Ek: Bu arada oyunun 2018'in Şubat ayında açılacağı söyleniyor.)

Merhaba arkadaşlar.
Biliyorum daha önceden bu tarz konular açılmış. Ama benim sorunum biraz daha farklı.
Ben Gpay üzerinden BDO'yu almak için telefonuma gerekli parayı yatırmıştım.
Sonradan öğrendim ki 50 TL'lik oyun mobil ödemede 90 TL oluyormuş.
Telefonda kalmasın diye parayı Steam'e atma eyleminde bulundum.
Şimdi baktım ve yabancıların Steam mağazasında BDO alınabilir duruyor.
Oyun Türkiye'de 8 Kasım'da Kapalı Beta olarak açılacak ve şu an BDO Türkiye'nin resmi sayfasında satın alınabilir durumda.
Sizce oyunun Türkçe versiyonu Steam'e gelir mi? Onu beklemeli miyim? Veya şimdi VPN ile oyunu yabancı mağazadan alsam ve ülke değiştirsem oyun Türkiye mağazasına geldiğinde Türk serverlerinde Türkçe olarak oynayabilir miyim?
Sizce Black Desert Online Türkiye olarak ayrı bir mağaza içeriği çıkar mı?
Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum, onlara göre hareket edeceğim.
Teşekkürler.
(Ek: Bu arada oyunun 2018'in Şubat ayında açılacağı söyleniyor.)
(Ek 2: Oyunun Türkiye koluyla iletişime geçtim ve Steam konusunu sordum bana şu şekilde bir cevap verdiler,''Şu anda Steame gelmiyor. Steame gelmesi ile ilgili bir planımızda bulunmuyor''.

Yeni konular

Geri
Yukarı