Black Friday İndirimleri

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki Black Friday (Kara Cuma) 'ya sayılı günler kaldı benim gibi sizlerde oradan buradan biriktirdiğiniz harçlıklarla o güzel günü sabırsızlıkla bekliyorsunuzdur. Benim almak istediğim ürün Razer Blackwidow Chroma bunun hakkında bir kaç sorum olacak;

https://www.amazon.com/Razer-BlackW...r=8-6&keywords=razer+blackwidow+ultimate+2016

1. Şuan ki fiyatı 145$ Black Friday de %50 - %45'lik bir indirim gelme şansı var mı?
  2. Fiyatı 145$ demiştik evet ama ürün zaten şuan %15'lik bir indirimde yani normalde 170$ fiyatı ama fiyatının hiç o seviyeye geldiğini görmedim yani indirim gelecek olursa 145$ 'dan mı gelir yoksa 170$ 'dan mı?
  3. Ürünün alternatifi olarakda Razer Blackwidow Ultimate 2016'yı listeme aldım önerir misiniz?
  4. Razer Blackwidow Ultimate 2016 şuanda %27'lik bir indirimde fiyatı 79$ Black Friday'de bu durum aynı mı olur yoksa farklılık gösterir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı