Black Mirror

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Aranızda bu diziyi izleyen arkadaşlar var mı? Tavsiye eder misiniz? Spoiler yasak ona göre

İzlemezsen çok şey kaybedersin. Çok şeyden kastım bakış açısı. Zaten topu topu her sezonda 3 bölüm var. Ama toplu izlersen sindiremeyebilirsin. Bence her bölümü iki defa izle sindire sindire.

Birinci bölümü izledim. Gerçekten bağlıyor kendine. Klasik dizilerde olduğu gibi "Aman olmaz zaten" diyerek izlediğim bir olay olunca insan diğer bölümleri de izlemeye hevesleniyor İnternette okuduğum kadarıyla her bölüm bağımsız olarak işleniyormuş galiba. Yani bir hikayeden çok çeşit çeşit hikayelerle konuya dokunuyormuş. İzleyip göreceğiz bakalım.

İlk bölümü izleyip de bıraktığımı hatırlıyorum. Aradan 1.5 sene geçti ve ilk bölümün gerçekten kötü olduğunu, her bölümün farklı bir hikayeye sahip olduğunu öğrendikten sonra tekrar başladım. 1 günde 5 sezon bitirdiğimi hatırlıyorum.

İlk bölüme kötü diğerleri daha iyi diyorsan daha çok heveslendim açıkçası diğer bölümler için. Ben ilk bölümü de çok beğendim açıkçası.

Her bölüm farklı konuları içerdiği için bazı bölümleri beğenmeyebilirsiniz fakat kusuru düşük bir yapım olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle izlenmeli.

Birinci bölüm harikaydı bence. Biraz önce ikinci bölümü izledim ama o etkiyi yaratmadı. İzlemeye devam bakalım. Beni sardı açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…