Çözüm Black Ops 2 açılmıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Black Ops 2 indirdim ve kurdum ancak tıkladığımda fare dönüyor ancak hiç bir tepki yok, siz de aynı sorunu yaşıyorsanız hadi halledelim, ben hallettim.

Öncelikle oyuna tıkladığımız zaman fare döner ancak oyun açılmaz, bunu çözmek için önce bilgisayarınızın tarihini 13.11.2012 olarak ayarlayın önce.

Ve daha sonra Call Of Duty Steam006 adlı Crack'i indirin ve oyun kalsörünün içine atın.

İndirdiniz ve oyun klasörünün içine attınız, daha sonra Steam programını indirin ve bilgisayarınıza kurun. Ve daha sonra Steam dosyalarını oyunun kurulu olduğu alana kopyalayın.

Ve daha sonra t6sp'ye basarak oyunu açın bu sefer fare donup kalmayacak oyuna girecek, ancak Black Ops 2 çalışmayı durdurdu hatası alacaksınız bunu çözmek içinse yapmanız gerekenler...

Oyunu kurulu olduğu klasörde "redist" adlı klasörü açın, ve orada "vcredist_x86" adlı programı çalıştırın ve kurun. Ve daha sonra yine "redist" klasörünün içinden "DirectX" klasörünü açın ve oradan "DXSETUP" adlı programı çalıştırın ve yükleyin. Daha sonra t6sp'den oyununuzu açın ve iyi oyunlar. Sorunu çözdüyseniz lütfen yorum olarak yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim dediklerimin aynısını yaptın mı?

Ancak farklı Cracklar falan yükledin sen, oyunu silip tekrar sıfırdan yükleyip, benim dediklerimin ap aynısını yaparsan olur.

Oyunu en az 20 kere silip tekrar yükledim ama pes etmeyeceğim :D

Buradan devam edelim:

https://www.technopat.net/forum/aksiyon-first-person-shooter/9336-call-duty-black-ops-2-acilmiyor-3.html

Güncelleme:

Oyun için yeni güncelleme hazır! Sorun yaşayanlar oyunu kurduktan sonra bu sürüme güncelleyip içinden çıkan güncel Crack'i kullanmalılar.

Grup daha önce yayınladıkları Crack'lerin biraz sorunlu olduğunu fakat bu yeni güncelleme ile birlikte sundukları Crack'in hatalardan arındırıldığını belirtiyorlar...

Kod:
Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.1.and.2-SKIDROW

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı