Black Widow V3 TKL vs GamaKay K61

Bütçe
2000-2500TL

pyrielasd

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Normalde yurt dışından almayı düşünmüyordum ama GamaKay K61 çok hoşuma gitti HyperX alloy Origins 65 veya Black Widow V3 TKL'i almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım. En fazla 2000 civarına daha iyi öneriniz varsa açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde yurt dışından almayı düşünmüyordum ama GamaKay K61 çok hoşuma gitti HyperX alloy Origins 65 veya Black Widow V3 TKL'i almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım. En fazla 2000 civarına daha iyi öneriniz varsa açığım.
%60 klavyelerin kullanımı çok kısıtladığını düşünüyorum. En az %65 alınması taraftarıyım.

%60 klavyelerin kullanımı çok kısıtladığını düşünüyorum. En az %65 alınması taraftarıyım.

Peki ASUS ROG Falchion nasıldır hocam?

Yay-metal sesi gibi bir sıkıntısı vardı yanlış hatırlamıyorsam, YouTube'dan ses testi videoları izlemeden almayın. Onun dışında güzel klavye.

Hocam umarım rahatsız etmiyorumdur da son bir şey kafama takıldı, bu saydığım 3 klavyeden birinde(HyperX GamaKay mk61 ve Razer) indirim olma imkanı var mı? Ayın 1'inde maaşımı alacağım o zaman alabilirim o zamana kadar düşme ihtimali var mı? (bir de Corsair K65 var, güzelse o da olabilir)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı