Blackberry bold 9780 çalışmıyor

HardRock

Hectopat
Daha fazla  
Telefon'un şarjı bitmişti veya azdı telefonu şarja taktım telefon'un şarj aleti çalışmadı bende kablosunu kestim bi ucunu telefona sonra diğer taraftaki 2 kabloyu da prize taktımve şartel attı birden kıvılcım çıktı. Sonrada telefon açılmadı. Sizce neyden kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
9530 kulalnıcısyıdm o dönemde çıkan bataryalarda sorun vardı. 2 kere batarya değiştirdim bataryalar ölüyor. Yeni batarya almayı denemelisin.

Batarya tahmini 25 tl fakat telefon çekmiyor ve çoğu yere götürdüm değmez boşuna yaptırma diyorlar.

Valla benimde batarya sorunlarım vardı 3. sefer değiştirmedim evde ölü olarak duruyor kaç yıldır telefon. satmaya bak belki herhangi telefoncu alır zaten onlar düzeltip yeni diye satıyorlar hep. q10 falan al yenilerden

Şuan 4 sene boyunca telefon almayı düşünmüyorum elimde sıfırı 50 tl olan telefon var anlarsın işte :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı