Blackshark V2 mikrofon ayarları nasıl olmalı?

Angelic

Hectopat
Biraz tuzlu bir miktara daha yeni satın aldım, arkadaşlarım önceki ucuz kulaklığımın sesimi gerçeğe daha yakın ilettiğini söyledi. Belki de ayarları yapamadığımdandır, kullananlardan tavsiyelerini duymak isterim.

Biraz tuzlu bir miktara daha yeni satın aldım, arkadaşlarım önceki ucuz kulaklığımın sesimi gerçeğe daha yakın ilettiğini söyledi. Belki de ayarları yapamadığımdandır, kullananlardan tavsiyelerini duymak isterim.

Merhabalar dostum, kendi yazılımı üzerinde mikrofon ayarları yok ise bass ve tiz değerleri dışında programsız çok bir ayar yapamazsın. Eğer yazılımı üzerinde bu tarz ayarlar vesaire var ise ekran fotoğrafı alıp paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Arkadaşlarının öyle deme sebebi ise sesine alışamadıkları için olabilir. Birkaç güne yeni mikrofondan iletilen sesine alışırlar.

Merhabalar dostum, kendi yazılımı üzerinde mikrofon ayarları yok ise bass ve tiz değerleri dışında programsız çok bir ayar yapamazsın. Eğer yazılımı üzerinde bu tarz ayarlar vesaire var ise ekran fotoğrafı alıp paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Arkadaşlarının öyle deme sebebi ise sesine alışamadıkları için olabilir. Birkaç güne yeni mikrofondan iletilen sesine alışırlar.
Razer Synapse yazılımında şu şekilde ayarlar bulunuyor:

Synapse.png

Razer Synapse yazılımında şu şekilde ayarlar bulunuyor:

Eki Görüntüle 1405765

Dostum "MIC EQUALIZER" kısmından "Custom" seçeneğini seçer misin? kHz değerlerinde farklılık olacak mı onu merak ediyorum. Çünkü birkaç ara değeri göremedim. Tahminimce farklılık olmayacak fakat denemekten ne zarar gelir ki değil mi?

Hazır ayarlardan ilk olarak Broadcast olmadı Mic Boost'u deneyin. Soldaki voice gate vs. sesi bozuyor. Nvidia RTX ekran kartı kullanıyorsanız Nvidia Broadcast'i indirip oradan gürültü engellemeyi yapınız. Gerçek gürültü engelleme yapar yapay zeka ile ve sesin orjinalini az bozar.

Yeni konular

Geri
Yukarı