BlackShark V2 vs Cloud 2 vs Cloud Alpha

Bende aldım V2 1 aydır kullanıyorum daha önce SteelSeries Siberia kullanıyordum acayip fark var arada tarkov oynuyorum sürekli en ufak çıtırtı dahi geliyor arkadaşlarımda Artics 3 var onların duyamadığı sesleri rahat duyuyorum bana göre tek - yön de şu kablo dolanması

Evet kablo sorunu var biliyorum. O biraz sıkıntı olur.

Evet kablo sorunu var biliyorum. O biraz sıkıntı olur.
Valla üzerinde toplayıcısı var güzel bir aparat fazla sarınca o sıkıntıda pek kalmıyor ama siz bilirsiniz benim kullanımımdaki tek - yön o oldu

Vallahi üzerinde toplayıcısı var güzel bir aparat fazla sarınca o sıkıntıda pek kalmıyor ama siz bilirsiniz benim kullanımımdaki tek - yön o oldu.

Allah'tan sarabilecek bir şeyim var o zaman Razer'in 1.80 metre kablosu var Alpha'nın 3 metre çok fazla 3 metre eğer 900TL'ye düşmediği sürece blackshark şu an tercihim.

V2 ben düşünüyorum şu an. Nasıldır? Eline ulaştı mı?
Memnunum evet çok kaliteli.Özellikle kafa bandı ve kulak pedlari sünger diye aldım.Ama sanki Cloud 2 oyun konusunda daha iyi.Haberiniz olsun..

c
Rahatlık bakımından V2 mi?
Cloud 2 kullanmadım ama kafa bandı ve kulak pedleri sünger olduğu için V2 diyebilirim ve hafif bir kulaklık ses seviyesi çok yüksek diyebilirim ekolayzr ayarlarını yaptıktan sonra

C

Cloud 2 kullanmadım ama kafa bandı ve kulak pedleri sünger olduğu için V2 diyebilirim ve hafif bir kulaklık ses seviyesi çok yüksek diyebilirim ekolayzr ayarlarını yaptıktan sonra.

Ekolayzr ayarlarını yapmak ne kadar sürüyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…