BlackShark V2 vs HyperX Cloud Alpha

• Konuyu başlatan Rid
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 680

Rid

Decapat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. Sanırım bu kulaklıkla alakalı 3. konuyu açıyorum artık son kararımı vereceğim bu iki kulaklık arasında kaldım. Hangisi tercihinizdir?

Dikkatli kullanırım ama ayağıma dolanırsa başıma çok geldiği için tedirginim bu konuda yere düşebilir kulaklık zaten teller tutuyor kulaklığı. Ayrıca demişken teller sağlam mıdır çok ince duruyorlar.

Ben 1 ay önce aldım BlackShark'ı, 7 8 kere ayağıma dolaştı USB'den kopup masaya düştü ama hiç sorununuda görmedim. Mikrofonu çok kaliteli gibi değil ama her halükarda net duyuluyor, FPS oyunları oynarkende ses kasma konusunda oldukça başarılı bir daha almayı düşünsem kablosu gözüme batmazdı yine alırdım. Tel konusundada arada darlatıp genişletiyorum ve kulaklıklardan değil de o tellerden tutuyorum yine bir sıkıntım olmuyor.

Ben 1 ay önce aldım BlackShark'ı, 7 8 kere ayağıma dolaştı USB'den kopup masaya düştü ama hiç sorununuda görmedim. Mikrofonu çok kaliteli gibi değil ama her halükarda net duyuluyor, FPS oyunları oynarkende ses kasma konusunda oldukça başarılı bir daha almayı düşünsem kablosu gözüme batmazdı yine alırdım.

Yani kablosu sağlam o zaman ama illaki birkaç yıl sonra yıpranır yani biraz fazla abartıyorum herhalde almışken bir 4 yıl kullanayım istiyorum pedler değiştirilir zaten ama kablo değiştirilemez çıkmıyor çünkü. Kafa süngerinin soyulduğunu daha önce görmedim ama o da bir sıkıntı çıkarmaz herhalde tek aklımda takılan o kulaklığı tutan ince teller ve kablosunun çıkarılamaz olmasıydı.

Yani kablosu sağlam o zaman ama illaki birkaç yıl sonra yıpranır yani biraz fazla abartıyorum herhalde almışken bir 4 yıl kullanayım istiyorum pedler değiştirilir zaten ama kablo değiştirilemez çıkmıyor çünkü. Kafa süngerinin soyulduğunu daha önce görmedim ama o da bir sıkıntı çıkarmaz herhalde tek aklımda takılan o kulaklığı tutan ince teller ve kablosunun çıkarılamaz olmasıydı.

Kablo veya tellerden bir sıkıntı yaşanacağını pek sanmıyorum.
Çünkü ben ışık açıkken çok rahatsız oluyorum ve kapamaya giderken hep kulaklık kafamda oluyor. Bazen de dediğim gibi ayağıma takılıyor ama bir deforme görmedim elime aldığımda hissiyatıda kötü değil. Uzun vadede yıpranmalar belki görülebilir ama bence sizi üzmez.

Kablo veya tellerden bir sıkıntı yaşanacağını pek sanmıyorum.
Çünkü ben ışık açıkken çok rahatsız oluyorum ve kapamaya giderken hep kulaklık kafamda oluyor. Bazen de dediğim gibi ayağıma takılıyor ama bir deforme görmedim elime aldığımda hissiyatıda kötü değil. Uzun vadede yıpranmalar belki görülebilir ama bence sizi üzmez.

Sağ olun o zaman V2 almalıyım sanırım Cloud Alpha'yı da bilinen bir marka diye istemiştim.

Sağ olun o zaman V2 almalıyım sanırım Cloud Alpha'yı da bilinen bir marka diye istemiştim.

Rica ederim. Alpha kullanan arkadaşlarda kendi memnun olduğu olmadığı tarafları yazarsa veya daha önce yazmış olanlardan bakarsanız, içinize iyice sinerek alırsınızız daha sağlıklı olur bence.

Ben 1 ay önce aldım BlackShark'ı, 7 8 kere ayağıma dolaştı USB'den kopup masaya düştü ama hiç sorununuda görmedim. Mikrofonu çok kaliteli gibi değil ama her halükarda net duyuluyor, FPS oyunları oynarkende ses kasma konusunda oldukça başarılı bir daha almayı düşünsem kablosu gözüme batmazdı yine alırdım. Tel konusundada arada darlatıp genişletiyorum ve kulaklıklardan değil de o tellerden tutuyorum yine bir sıkıntım olmuyor.

Son bir soru olarak kulaklığın kablosu çıkıyor mu yani Wireless kulaklık gibi asmak için bayağı araştırdım kablosu çıkıp çıkmadığıyka ilgili bilgi yok hiç kablosunu kulaklıktan ayırmayı denediniz mi?

Geri
Yukarı