BlackShark V2 X masaustu sesi iletiliyor

butwho

Centipat
Daha fazla  
Selam, uzun suredir forumda F/P krali olarak ovulen ve piyasada cogu kisi tarafindan onerilen BlackShark V2 X'i aldim (3.5mm jack). Her şey eve gelip arkadasimla Discord uzerinden gorusene kadar guzeldi. Simdi problem su, kulaklık 7.1 olarak satiliyor ama 7.1'i "7.1 Surround sound' yazilimi olmadan kullanamiyorsunuz. Kulaklikta yasadigim problem masaustunde dinledigim muzigin veya izledigim videonun Discord ve TeamSpeak uzerinden karsiya iletilmesi, Discord'da kisilerin sesini sektirmiyor ama TeamSpeak'te bana karsi konusanlarin sesini de sektiriyor. Yazilimi kaldirdigimda boyle bir sorun yok ama bu sefer 7.1'i kullanamiyorum ve CS oynadigim icin cidden buyuk farki oluyor seslerin. Yazilim kullandigimda 7.1 kullanabiliyorum ama bu sefer ses sekmesi ve sesi karsiya iletme sorunu oluyor. Sorunu cozemedigim takdirde direkt iade edecegim, cozumunu bilen veya daha once yasamis olan var midir? Gerekli ayarlari halihazirda yaptim, stereo mix ve spital Audio kapali. Sorunuma bir cozum bulamamam durumunda bana 7.1'e sahip, mikrofonu guzel ve yakin fiyat bandinda bir gaming kulaklık onerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı