Blackshark V2 X vs HS50 Pro

Aartix

Decapat
Daha fazla  
İki kulaklık farklı sitelerde indirimde ikisi de aynı fiyatta fakat kafamı karıştıran bir şey var. Stereo ve 7.1 arasında ne gibi bir fark var? Kulaklığı genelde oyun oynamak için kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 X. Hocam 7.1'de 7 noktadan ses geliyor stereoda ise çift kanal var diye biliyorum. Anakartınız nedir?

Stereo çift kanaldır diğeri ise 7 kanal. Sanal 7.1 'in artısını çok da fazla görmezsiniz tabi ki ama oyunlarda en azından ses kasarken işe yarayabilir buna kısaca CS GO Dust2 haritasında bir simülasyonla örnek vereyim. Mid'desiniz ve tünelde bir adam var 7.1 kulaklıkla üst tünel mi alt tünelde mi bunu direkt ayırt edersiniz. Stereo'da ise sadece tünelde olduğunu anlarsınız.

V2 X. Hocam 7.1'de 7 noktadan ses geliyor stereoda ise çift kanal var diye biliyorum. Anakartınız nedir?
Asus B350-M A Prime kullanıyorum.
Stereo çift kanaldır diğeri ise 7 kanal. Sanal 7.1 'in artısını çok da fazla görmezsiniz tabi ki ama oyunlarda en azından ses kasarken işe yarayabilir buna kısaca CS GO Dust2 haritasında bir simülasyonla örnek vereyim. Mid'desiniz ve tünelde bir adam var 7.1 kulaklıkla üst tünel mi alt tünelde mi bunu direkt ayırt edersiniz. Stereo'da ise sadece tünelde olduğunu anlarsınız.
Öyle güzel özetlemişsiniz ki okuyunca direkt Razer'ı alacağıma karar verdim :) Teşekkür ederim.

@Aartix güzel karar olur Razer 500 TL segmentindeyken HS50 Pro o kadar mantıklı olmaz. Razer modeli bizzat kendim kullanıyorum merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı