BlackShark V2 X vs HyperX Cloud Core 7.1

Bütçe
600
Saf ses kalitesi için Delta S öneririm. O kadar bütçe yoksa varsa indirim için G PRO X beklenebilir ama iade kabul eden yerden alın ses kartındaki yazılım bazen sıkıntı çıkarıyor veya kulaklık çok sıkıyor. Konfor ve nötr ses için Blackshark V2 olabilir, G PRO X'e göre mikrofonu bir alt kalitede, sağlamlık olarak bir tık altı ancak konfor olarak daha iyidir.
yok, bütçem 600 TL. hyperx cloud core, blackshark v2x, hs60 pro, tuf h3 gibi alternatiflerim var veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz herhangi bir kulaklık.

Anakartınızdeki ses kalitesinden memnun değilseniz HS 60 o yoksa Blackshark V2X.
Lenovo marka laptopa sahibim. Ses kartı olması daha iyi olur gibi düşünüyorum. HS60 Pro için dip ses sorunundan muzdarip olanlar var. HyperX'i çok fazla öneren var. Blackshark'ın ses kartının olmayışı büyük bir kayıp benim için gibi.

Lenovo marka laptopa sahibim. Ses kartı olması daha iyi olur gibi düşünüyorum. HS60 Pro için dip ses sorunundan muzdarip olanlar var. HyperX'i çok fazla öneren var. Blackshark'ın ses kartının olmayışı büyük bir kayıp benim için gibi.
Öyle gözüküyor dip ses çoğu kulaklıkta var çözemiyorlar nedense. İade kabul eden yerden alın hangisi hoşunuza giderse onu seçin derim.
Belki size kötü denk gelmeyebilir.

Geri
Yukarı