BlackShark v2X vs Arctis Nova 1

Mazael

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler. Yarın elime para geçecek 2K civarı benim de aklımda 2 kulaklık var. Aman aman bir oyuncu değilim Online oyunlarla aram yok Max Team Fortress 2 oynarım. Hangisini almak daha mantıklı olur? Günde ortalama 10 saat civarı PC'de kalıyorum kafamda ağrı yapmaması lazım bir de uzun saçlı olduğum için kafa bandı kısmının veya kulaklık yükseklik ayarlarının saçımın sıkışmayacağı şekilde olmasını istiyorum. Eğer o bütçede daha iyi bir kulaklık öneriniz var ise seve seve bakarım. Havit, Gamenote, Gamepower, Rampage gibi firmalardan uzak durmaya çalışıyorum bilindik markalardan ilerlemeyi seviyorum. Şimdiden teşekkürler ve iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Her ne kadar Cloud 2 karşıtı olsam da bu paralara daha mantıklı olur.

1700'e satılıyordu birkaç gün önce de.

Havit-Gamenote aynı ve fiyatına göre güzel ürünleri var. Senin paraya önerilmez de yarısına önerilir.

Her ne kadar Cloud 2 karşıtı olsam da bu paralara daha mantıklı olur.

1700'e satılıyordu birkaç gün önce de.

Havit-Gamenote aynı ve fiyatına göre güzel ürünleri var. Senin paraya önerilmez de yarısına önerilir.

Cloud 2 vardı bende zaten yeni seri Cloud 2 almak istemiyorum bu metal olan yerleri plasitk falan yapmışlar hoş olmamış bir de başka kulaklık denemek güzel olur dedim. Yoksa bende gördüm hatta Cloud Core var 1500'e.

Cloud 2 vardı bende zaten yeni seri Cloud 2 almak istemiyorum bu metal olan yerleri plasitk falan yapmışlar hoş olmamış bir de başka kulaklık denemek güzel olur dedim. Yoksa bende gördüm hatta Cloud Core var 1500'e.

O paraya çok bir şey de yok.

Mikrofona ihtiyacım yok dersen HD681 al diyeceğim oda saç seçiyor birinci elden deneyimledim.

Nova 1'in sesi v2X'e göre daha iyi bence ancak ikisinden gözüne güzel gözükeni al gitsin.

Geri
Yukarı