BLADE 6600 VS HAQQUS AMD

Bütçe
12700

joshuan

Centipat
Daha fazla  
(Bu sisteme a 520M a takviyesi yapıldıktan sonra)

Hangisi alınmalı?

(Bu sisteme a 520M a takviyesi yapıldıktan sonra)

Hangisi alınmalı?
a520 a yaptıktan sonra blade sistemi almanın bi mantığı kalmıyor.

12100F'li 12 bine sistem vardı, bitmediyse ve biri linki bulabilirse(ben mobildeyim) onu alabilirsiniz.

ASUS ekran kartı en iyi model RX 6600'da.

Şundan bahsediyorsunuz sanırım.

Bu nasıldır hocam? Ekran kartını RX 6700 yaptıktan sonra. (Bütçeyi 500 aşıyor ama değer bana göre.)

Bu nasıldır hocam? Ekran kartını RX 6700 yaptıktan sonra. (Bütçeyi 500 aşıyor ama değer bana göre.)
i3-12100f daha iyi bi işlemci.

Bu nasıldır hocam? Ekran kartını RX 6700 yaptıktan sonra. (bütçeyi 500 aşıyor ama değer bana göre.)

6700 daha iyi olur tabii ama omsitenin kargolaması ve ulaşması çok uzun sürüyor diye biliyorum.

Şimdi sonuç olarak hangisini almalıyım fiyatlar yükselmeden almak istiyorum.

Şundan bahsediyorsunuz sanırım.
Benim bahsettiğim kasa şu alttaki alıntılanan mesaj ile aynı kasaydı fakat 12100F vardı ve sitesi, diğer bileşenleri farklıydı. Bu sistem daha iyi denebilir.

SSD, anakart olarak kötü; RAM olarak ise ortalama denebilir.
i3-12100f daha iyi bi işlemci.
Aradaki %10'dan büyük olmayan bir fark için RX 6700'den vazgeçilmez. Ayrıca 6/12 çekirdekli olması sebebiyle oyun oynarken ilerleyen dakikalarda öne bile geçebiliyor.

İleride yanına güzel bir Sata SSD ekleyip işletim sistemini ona kuracaksanız RX 6700 mantıklı.

6700 daha iyi olur tabii ama omsitenin kargolaması ve ulaşması çok uzun sürüyor diye biliyorum.

Şimdi sonuç olarak hangisini almalıyım fiyatlar yükselmeden almak istiyorum.
İleride Sata SSD(650 TL civarına 500GB bulunuyor) ekleyip işletim sistemini ona kuracağınızı varsayarsak anakart idare eder fakat OC yapamazsınız. RX 6700'lü sistemi alabilirsiniz. Ayrıca bütçe yetecekse RAM'leri XPG
yapın fakat zorunlu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı