Blıc T60 RGB klavye yazılım tarafından görünmüyor

• Konuyu başlatan WYR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 173

WYR

Picopat
Selam, forumda biraz araştırdım RGB modeline uyumluymuş. Bende kutusuna baktım ve RGB backlight yazıyordu. Denedim ama klavyeyi görmedi, acaba RGB yazmasına rağmen Rainbow mu gönderdiler bilemiyorum. Sorunu çözen vs varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Vooka diye aldım fakat blic gönderdiler sanırsam Rainbow.

Klavyenin Pro versiyonu varmış galiba o RGB diye gördüm bir videoda fazla bilgim yok ama Pro versiyon almamız gerekiyormuş herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

dediğim gibi.

Klavyenin Pro versiyonu varmış galiba o RGB diye gördüm bir videoda fazla bilgim yok ama Pro versiyon almamız gerekiyormuş herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi.

Yok ben biraz araştırdım. Bana gönderilen klavye Rainbow olduğu için tanımıyormuş uygulama. Ama RGB ile değiştirince tanıdı. Not: (ugulama üzerinden harici olarak sadece istediğiniz tuşa renk atıyorsunuz ve uygulama virüslü)

Yeni konular

Geri
Yukarı