Blitzwolf FYE-7 vs FYE-8 vs Syllable S101

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet merhabalar oncelikle, 300-350'ye cikabilecek kadar bir butcem bulunuyor. Kablosuz kulakici kulaklik alacagim. Su anda gozume kestirdigim modeller Syllable S101, FYE-7 ve FYE-8. S101 ve FYE7 asagi yukari ayni fiyatta 250TL civarinda ve FYE8'de 300 liraya alinabiliyor, icerisindeki chipsetler farkli fakat aradaki farka degmez diyorlar.Ne dersiniz?(Verdigim fiyatlarin hepsi kargo-vergi dahil.)

Aynu fiyata onerebileceginiz her seye acigim. 300 butcem var ama 350'ye de zorlayabilirim eger degecekse.

Su anda aklimda FYE8 var tasarimi ve ozellikleri hosuma gidiyor.

Enes Özen'e iki defa sordum ve ikisinde de FYE-7 demişti. Tabi o sırada FYE-8 yoktu ve sonra tekrar sormadım :) Ben FYE-7 alacağım 1 aydır ancak nasip olmadı bir türlü...

Bana da FYE7 demisti dun. Fakat ben tasarimdan oturu aradaki farki verip FYE8 alacagim bugun.
FYE-8 siparişi verdim, incelmesini inşallah gelirse yaparım.

Son düzenleme:
Deneyimleriniz nedir, ben de Syllable S101, FYE-7 ve FYE-8 arasında kaldım, FYE-7 bas konusunda biraz daha iyi diyorlar S101 e göre. Bu üç kulaklıkta aptx sertifikası var sanırım.

FYE8'i beğeniyorum, kullanıyorum şu anda. Güzel yani ek bir sorunuz olursa sorabilirsiniz. Diğerlerini denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım maalesef.

FYE8'i beğeniyorum, kullanıyorum şu anda. Güzel yani ek bir sorunuz olursa sorabilirsiniz. Diğerlerini denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım maalesef.
bende fye8 modelini almak istiyorum şu tiz ağırlıklı olması işi beni biraz ürküttü. kullanan biri olarak ses berraklığı nedir ve basslar gerçektende zayıfmı yani eko ile çözülebilirmi ben senheiser hd4.40 kullanıyorum alacağım twsninde en azından buna yakın olmasını isterim
bende fye8 modelini almak istiyorum şu tiz ağırlıklı olması işi beni biraz ürküttü. kullanan biri olarak ses berraklığı nedir ve basslar gerçektende zayıfmı yani eko ile çözülebilirmi ben senheiser hd4.40 kullanıyorum alacağım twsninde en azından buna yakın olmasını isterim

Geri
Yukarı