Blizzard Karttan Parayı çekmiyor

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Yaklaşık 30 dakika önce Call of Duty Modern Warfare satın aldım, kart bilgilerini girdim ve ödeme yap butonuna tıkladım beni ana ekrana attı fakat oyunu satın alamadım. Yani parayı almadı, sadece 1 dolar çekmiş.
Sizce sıkıntı nedir, hem kredi kartı denedim hem de banka kartı ama çekmedi parayı.
(Kredi kartından parayı çekmeyince korkudan kartı internet alışverişine kapattım. Ne olur ne olmaz diye. )

Yaklaşık 30 dakika önce Call of Duty Modern Warfare satın aldım, kart bilgilerini girdim ve ödeme yap butonuna tıkladım beni ana ekrana attı fakat oyunu satın alamadım. Yani parayı almadı, sadece 1 dolar çekmiş.
Sizce sıkıntı nedir, hem kredi kartı denedim hem de banka kartı ama çekmedi parayı.
(Kredi kartından parayı çekmeyince korkudan kartı internet alışverişine kapattım. Ne olur ne olmaz diye. )
Billizard tan düzenli satın alımlar yapıyorum ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım kaldı ki bilizzerd Steam gibi kendini kanıtlamış bir platformdur bence sorun Bankanızla ilgili. Sorunun asıl kaynağını teyit etmek için farklı yerlerden ufakta olsa satın alım yapabilirsiniz.

Blizzard'ın dediğine göre parayı çekmesi 24 saate kadar sürebiliyor. Belki de banka ile ilgili bir durum olabilir. Ben Amazon.tr'den pc aldığım zaman banka onay mesajı vs. göndermemişti fakat arayıp onaylamadan da parayı çekmemişti. Sizde de öyle bir durum olabilir, bankayı arayın sorununuzu çözeceklerdir.

Tam tamına aynı sorunu yaşıyorum. Kartımı giriyorum, bilgilerimi yazıyorum daha sonra onay kodu istiyor kartımdan ve onu da girip onaylıyorum. Internal error gibi bir hata verip daha sonra tekrar deneyin diyor ve kartımdan 1 dolar çekiyor. Ama neden çekmediğini anlamıyorum. 2-3 farklı karttan denedim ve olmuyor gerçekten çok sinirlendim özellikle olmadığı halde 1 dolar çekmesine. Eğer sorun çözüme kavuştuysa beni de bilgilendirir misiniz ?? teşekkürler şimdiden.

Tam tamına aynı sorunu yaşıyorum. Kartımı giriyorum, bilgilerimi yazıyorum daha sonra onay kodu istiyor kartımdan ve onu da girip onaylıyorum. Internal error gibi bir hata verip daha sonra tekrar deneyin diyor ve kartımdan 1 dolar çekiyor. Ama neden çekmediğini anlamıyorum. 2-3 farklı karttan denedim ve olmuyor gerçekten çok sinirlendim özellikle olmadığı halde 1 dolar çekmesine. Eğer sorun çözüme kavuştuysa beni de bilgilendirir misiniz ?? teşekkürler şimdiden.
Yeni konu açın lütfen, daha rahat yardımcı olunabilsin diye.

6 defa sanal karttan 150 tl subscription parası ödemeye çalıştım. Hepsindede 1 tl çekti. Hatta ilki ayın 16 sında hala provizyonda bekliyor. İş bankasına sordum bi halt anlatmadılar suçu blizzard'a atıolar. Blizzarda yazdım onlarda bankaya suç atıolar. Hala çözemedim. Yaşayıp çözebilen var mı. Private server deniyim dedim walla hiç çekilmio herkes çinli.

Geri
Yukarı