Blizzard'dan İninal ile alışveriş yapmak

Arkadaşım, bak arkadaş İninal kullanıyor. Ve ininal ile yurtdışı alışveriş yapamıyorsun.

Kardeşim ininal kartım var 3 tane! (Maksimum 1 TC kimliğe zaten 3 tane sanal kart alabiliyorsun!)
Yurtdışında Shopify teması aldım ben ininalle ne diyorsun sen allah aşkına? Arkadaşından duyma bilgiler... Höf

Bilgisiz herif BKM saten tüm kartların ortak platformu kullandığın cümleler belli ne olduğun saten Kum havuzu kartını da ekle İninal cüzdanına bu arada bilgisiz. Spotify o. He bide BKM'nin ne olduğu öğren konuşuruz burda

Spotify mı? Şaka gibi! Shopify Shopify!!! Shopify Pricing - Setup and Open Your Online Store Today – Free Trial
Kum havuzu kartı ne öyle bir deyim yok :D Ahahahahah şaka gibi
30 liram gitti ininaldan geri alamadım. :(

Bir kağıda tarihi ve tutarı yazıp imzanızla beraber cam scanner ile çekip ininale'e gönderin. 30 gün içerisinde geri yatacaktır benimde aliexpress'te öyle oldu ama bundan 3 sene önce

Burda ne demek istiyorsunuz ? Blizzard üzerinden almayı deneyip alamadınız mı yani ?
Cod Warzone'da battlepass alırken doğrulama ücreti diye sanırım birkaç kere 7.49TL çekti karttan belli bir süre sonra alabildim (battlepass'i) diğer çekilen paranın iadesi de 1 aydır neredeyse yapılmadı bekliyorum ticket vs. atmıştım Blizzard'a.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı