Blog Oluşturma İsteği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
110
Merhaba sevgili forumum; :)

Uzun bir süre oldu girmeyeli... :)

Beni tanıyanlar bilir, amatör düzeyde de olsa fotoğrafçılıkla uğraşmaktayım. Şu sıralar timelapse ve uzun pozlama gibi konula yoğunlaştım. Ve bu konuda hem yapılış, hem de editleme konusunda bayağı bilgi birikimim oldu.

Tabii bu konuda detaylı (ya da yeni başlayanın gözünden anlatan) maalesef az, Türkçe kaynak olarak. Ben de bildiklerimi paylaşmak istedim tabii.

Forumda konu açacak ve onu takip edecek kadar ne yazık ki vaktim yok. Bu neden bir blog oluşturmak ve en azından okuyanın aklında bir fikir bırakmak istiyorum.

Bu fikrimi değerlendirirseniz sevinirim. Onlarca fotoğrafçılık forumu var ama hiçbiri burası kadar düzenli değil, maalesef.

Ben de bu nedenle burada oluşturmayı uygun gördüm.

Bu güzel forum ortamının baki kalması dileğiyle. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an blog kullanıcılara kapalı.
Belirlenen bir mesaj sınırı şartıyla bloğu açmayı düşünüyoruz.

Blog konusunda şöyle bir sıkıntı var: eklentimiz çok eski ve güncellenmediğinden biraz sorunlu. Ama asıl kapanma nedeni konu açacak kullanıcıların Blog'da soru sorması idi. Bu yüzden kapadık.

Peki ne olacak, hep kapalı mı kalacak?

Hayır. XenForo 2.0 ile birlikte yeni bir Blog sistemine geçeceğiz ve Bloglar herkese açılacak. Bu ne zaman olacak? Sanırım 2018'in başında. Onun öncesinde 100 mesaj üstü üyelere Blog'u açabiliriz. Bunu bir değerlendireceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı