[İddia] Bloodborne PC'ye geliyor!

Cthulhussy

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendim bizzat kontrol etmedim fakat VPN'den Kuzey Kore'yi seçip Steam'e girerseniz bu tarzda enfes bir görüntü çıkıyormuş. N'olur VPN'in nasıl kullanıldığını bilen biri varsa bize sonuçları iletsin, kendimi tutamadım hype yaptım bile ama birden patlamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendim bizzat kontrol etmedim fakat VPN'den Kuzey Kore'yi seçip Steam'e girerseniz bu tarzda enfes bir görüntü çıkıyormuş. N'olur VPN'in nasıl kullanıldığını bilen biri varsa bize sonuçları iletsin, kendimi tutamadım hype yaptım bile ama birden patlamak istemiyorum.

Bu haber doğruysa cidden çok iyi.

Sistemim kaldırmayacağı için benim için güzel bir haber değil ama souls oyunları sevenler için harika.

Sistemim kaldırmayacağı için benim için güzel bir haber değil ama souls oyunları sevenler için harika.
Eğer ortalamanın bir tık bile üstünde sisteminiz varsa oynarsınız, çünkü Souls oyunlarının o büyüleyici ve harika grafikleri kaplama kalitesinden değil sanat tasarımından geliyor, yani aşırı sistem yoracak birşey olmaz bence. Dark Souls 3'ü falan patates pc'de oynayabiliyorsunuz Sekiro'da keza aynı şekilde.

Eğer ortalamanın bir tık bile üstünde sisteminiz varsa oynarsınız, çünkü Souls oyunlarının o büyüleyici ve harika grafikleri kaplama kalitesinden değil sanat tasarımından geliyor, yani aşırı sistem yoracak birşey olmaz bence. Dark Souls 3'ü falan patates pc'de oynayabiliyorsunuz Sekiro'da keza aynı şekilde.
Hocam Sekiro ve Dark Souls 3 Benim için hikaye, Dark souls 1 ve 2 bile pc'yi ucu ucuna kaldırıyor maalesef.

Hocam Sekiro ve Dark Souls 3 Benim için hikaye, Dark souls 1 ve 2 bile pc'yi ucu ucuna kaldırıyor maalesef.
Üzüldüm adınıza hocam, Souls'ları oynayamasanız bile en azından Hollow Knight ve Blasphemous öneririm, piyasada Souls'ların kalitesinin yarısını yakalayan oyun yok maalesef ama bunlar en yakınları. 2'si de etrafı keşfederseniz rahat 30 saat geçirtir hem ucuzlar hemde 2D olduklarından az sistem istiyorlar.

SteamDB’ye düşmemiş.
Sony gizliyor çünkü hocam, God of War'da da böyle olmuştu, gizlenmişti fakat ekstra oyun olduğu görünüyordu sonra trailer'la birlikte yayınladılar, bu da öyle olabilir. Ama burada sanırsam Kuzey Koreden patlak vermişler, şahsen fake olursa çok üzülürüm ama o kadar detaylı hazırlanmış ki sayfası fake gibi gelmedi bana.

Son düzenleme:
Üzüldüm adınıza hocam, Souls'ları oynayamasanız bile en azından Hollow Knight ve Blasphemous öneririm, piyasada Souls'ların kalitesinin yarısını yakalayan oyun yok maalesef ama bunlar en yakınları. 2'si de etrafı keşfederseniz rahat 30 saat geçirtir hem ucuzlar hem de 2D olduklarından az sistem istiyorlar.

Blasphemous'un tarzı ilgimi çekmedi ama Hollow Knight aklımda hocam indirime düştüğü an alacağım. Önerileriniz için teşekkür ederim. Türkiyedeyiz maalesef yapacak çok bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı