Bloody A9 İçin Mousepad Önerisi

Sugar23

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Bloody A9 mouse aldim CS:GO oynuyorum. Trust GXT 207 mousepad kullaniyorum boyutu 400x300. Daha iyi bir mousepad ariyorum. QCK almistim ama yüzeyi çok kaygan geldi sattim. Su anki mousepadimin yüzeyi kaygan değil buna alistim, QCK yağ gibi kayiyordu hoşuma gitmedi kontrol saglayamadim. Boyutlari şu anki mousepadimdan kuçuk olmayan(eni daha büyük bile olabilir) ve yağ gibi kaymayan Bloody A9'a uygun mousepad ariyorum. Sanirim yüzeyi kaygan olmayanlara control deniyor emin değilim. Öyle bir mousepad ariyorum, mouse metal ayakli bu arada, pade takilmamasi da gerekiyor tabi. Kisaca yüzeyi pürüzlü mousepad ariyorum. Fiyat 130'a kadar çikabilirim. Türkiye'den alacağim. Mousepad önerebilir misiniz?

Bende bugün aldım fareyi. Steelseries 4HD mousepad ile kullanıyorum. İlk deneyimlerim muazzam. Eski HP farem de üfleyince gidiyordu fakat bu resmen uçuyor. Metal ayakları ile bu sert plastik mousepad çok güzel oldu. Sana tavsiyem D&R Teknosa gibi mağazalara gidip alman. 70 TL bu arada.

Bende bugün aldım fareyi. Steelseries 4HD mousepad ile kullanıyorum. İlk deneyimlerim muazzam. Eski HP farem de üfleyince gidiyordu fakat bu resmen uçuyor. Metal ayakları ile bu sert plastik mousepad çok güzel oldu. Sana tavsiyem D&R Teknosa gibi mağazalara gidip alman. 70 TL bu arada.

Yorumunuz için teşekkürler. Benim iş karişti biraz. Mousepad imi buldum ama mouse u mu bulamadim a9 u metal ayakli olduğu için iade ettim alisamadim fazla kayiyordu altı pürüzsüz değildi pad e takiliyordu. Bloody v5 aldim yüzük parmağimin değdiği yer düz olmadigi icin rahatsizlik verdi saticam. Gına geldi media markt a gittim mousepadleri ve mouselari dizmisler denememiz için..Asus strix glide diye bir mousepad gördüm çok hoşuma gitti yüzeyi qck den falan çok farkli. Onu aldim. Üzerinde bi mouse vardi trust gxt 111 diye. Onuda aldim elime iyi oturdu. Dandik bi mouse ama mousepad uzerinde güzel kayiyodu elime oturdu onu aldim. Idarelik kullanicam. Asıl kullanacagim kaliteli mouse u henüz bulamadim

Edit:Trust mouse güzel duruyodu ama hiç kaliteli degil sensörü rezalet hizli hareketlerde donma yapiyor dandik everest mouselar gibi. Cs go yu birakiyorum birsuru mouse oldu elimde ama uygum mouse u bulamadim

@Sugar23 keşke dpi ayarını değiltirerek ayarlasaydın. 4 saat BF4, 1 saat CS:GO oynadım bir sorun teşkil etmedi ve hiç bir ayarımı değiştirmeden oynadım.

Bloody a9 da dpi lik bir durum yoktu alti metal ayakli olmasi hoşuma gitmedi ve sol clickin orta tuşa yakin yerine basinca içe göçüyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı