Bloody G500 vs Rampage SN-R7 vs SN-RW8 COBRA vs Gamepower Medusa

Bloody G500 vs Rampage SN-R7 vs SN-RW8 COBRA vs Gamepower Medusa

• Bloody G500

Oy: 12 66,7%
  • Rampage SN-R7

Oy: 1 5,6%
  • SN-RW8 COBRA

Oy: 1 5,6%
  • Gamepower Medusa

Oy: 4 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    18
En azından bilindik bir marka alın. Rampage, Gamepower gibi merdiven altı yani markasız ürünlere para vermeyin. Hem sağlığın için hem de paran için. Bloody G500 aralarından en iyi tercih olur. Onun yerine Sharkoon'un Rush serisine bakabilirsin.

En azından bilindik bir marka alın. Rampage, Gamepower gibi merdiven altı yani markasız ürünlere para vermeyin. Hem sağlığın için hem de paran için. Bloody G500 aralarından en iyi tercih olur. Onun yerine Sharkoon'un Rush serisine bakabilirsin.
Sharkoon'a herkes laf atıyor sizce güvenilir mi ?

Bloody G501 kullanıyorum. Fiziksel olarak aynı ürün G500 ile. Kulaklığın yapısı itibariyle baskıyı taç kısmına bırakmış kulaklık pedleri daha serbest. Uzun kullanımda rahatsız ediyor ve ağrı yapıyor. Ses kalitesi ve malzeme kalitesi de güzel.

Bloody G501 kullanıyorum. Fiziksel olarak aynı ürün G500 ile. Kulaklığın yapısı itibariyle baskıyı taç kısmına bırakmış kulaklık pedleri daha serbest. Uzun kullanımda rahatsız ediyor ve ağrı yapıyor. Ses kalitesi ve malzeme kalitesi de güzel.

Hocam basslar nasil ? bide ses seviyesi son seste disko ortami yaratiyor mu ?

Benimde bu civarlarda butcem vardi 11.11 indirimlerinde Somic G941 siparis etttim. Bu kulakligi siparis etme sebebim ise SN RW1 efsanesinin neredeyse ayni olmasidir. 150 TL ye geldi bana SN RW1 i arkadasimda gordum asik oldum adeta dedim bunu alacam ben gelir 1 haftaya kadar insaalah. Bi bak istersen

Somic G941 USB Kulaklık Titreşimli Fonksiyonu Ile 7.1 Sanal Surround Ses Gaming Headset Mic Ses Kontrolü

Sunuda ekliyim Steelseries siberia 200 240 tl ye kadar dusmustu ve alabilirdim Bloody g501 202 tl ye geliyordu bana %11 indirim kuponum vardi fakat arkadasimda SN RW1 i gordukten sonra yok dedim ben bunu alacam :)

Hocam basslar nasil ? bide ses seviyesi son seste disko ortami yaratiyor mu ?
Sen çok yanlış gelmişsin. Müzik kulaklığı değiş bu ürünler. Basları yeterli değil haliyle. Son seste disko ortamı yaratmayı ilk defa duyuyorum. Son seste anca seste bozulma olur kulaklıkta disko ortamı dolmaz :)
ses kasma kalitesi nasıl
Yeterli derecede diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı