Bloody V7M71 vs Zowie S1

Lynburk

Centipat
Şu an Bloody V7M71 Mouse'yi kullanıyorum. Zowie S1'e geçmeyi düşünüyorum. Merak ettiğim kısım iki mouse arasında ne kadar fark olur? Tabii fark olacak ama ben o farkı hisseder miyim? Oyunculuğum kötü değil ama merak ettiğim oyun esnasında o kalite farkını hissediyor muyuz? Daha iyi vuruşlar yapıyor muyuz? Genelde CS:GO ve Valorant oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Bloody V7M71 Mouse'yi kullanıyorum. Zowie S1'e geçmeyi düşünüyorum. Merak ettiğim kısım iki mouse arasında ne kadar fark olur? Tabii fark olacak ama ben o farkı hisseder miyim? Oyunculuğum kötü değil ama merak ettiğim oyun esnasında o kalite farkını hissediyor muyuz? Daha iyi vuruşlar yapıyor muyuz? Genelde CS:GO ve Valorant oynuyorum.
Çok bir şey fark etmiyor. Maksimum daha motive olursunuz ama ne kadar bu motivasyon sürer bilemem. O yüzden eğer ihtiyacınız yoksa çok da gerek yok bence.

Steelseries Sensei 310 aldım. Arkaya dönüşlerde, ani dönüşlerde ve reflexlerde bayağı fark etti. Önceki mousemle bu kadar rahat yapamıyordum. Belki psikolojiktir ama yeni mousemle daha iyi oynadım sanki 😀.

Steelseries Sensei 310 aldım. Arkaya dönüşlerde, ani dönüşlerde ve reflexlerde bayağı fark etti. Önceki mousemle bu kadar rahat yapamıyordum. Belki psikolojiktir ama yeni mousemle daha iyi oynadım sanki 😀.
Muhtemelen psikolojiktir ama eğer mutluysanız ne âlâ.

Valla A4Tech eskinin efsane markasıdır o yüzden gömemem. Bloody de onların sonuçta X7 kullandım yaklaşık 12 yıl. Sonradan Zowie'ye geçtim.

Yani ergonomisi çok fantastik bir mouse, alışman sürer ama Zowie S serisi genel anlamda daha kaliteli bir ürün tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı