Blue Snowball vs Rode NT USB Mini

Rode NT USB Mini der geçerim, Snowball'ın çok olumlu yorumları yok. Bir zamanlar Rode NT USB kullanmış birisi olarak söylüyorum bunu.

Ama Mini ve Normal model arasında bariz fark olduğunu söylüyorlar. Siz normal modelini mi kullandınız?
Evet hocam normal modelini kullandım, burda örnek vermemin sebebi de Rode'nin böyle fiyatta böyle performans vermesi. Rode NT-USB Mini sizi yarı yolda bırakmaz. Yine de tek kişinin önermesiyle alınmaz derseniz sitelerden yorumlara, YouTube gibi sitelerden ses testlerine bakın.

Evet hocam normal modelini kullandım, burda örnek vermemin sebebi de Rode'nin böyle fiyatta böyle performans vermesi. Rode NT-USB Mini sizi yarı yolda bırakmaz. Yine de tek kişinin önermesiyle alınmaz derseniz sitelerden yorumlara, YouTube gibi sitelerden ses testlerine bakın.
Daha detaylı araştırıcam hocam benimde gönlüm Rode almakta markaya karşı ayrı bir hayranlığım var zaten :)

Daha detaylı araştırıcam hocam benimde gönlüm Rode almakta markaya karşı ayrı bir hayranlığım var zaten :)
Dediğim gibi yerinizde olsam düşünmeden Rode alırdım. Birkaç tane testi aşağıya bıraktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada Blue Snowball yerine Blue Yeti de alabilirsiniz. Rode NT USB Mini ile aynı fiyattalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı