Blue Whale IP adresimi bulabilir mi?

Miraç Çoban

Femtopat
Selamlar arkadaşlar Blue whale isimli oyun karşıma çıktı ve bu kişilerin Discord üzerinden de challenge verdiklerini duydum girdim saçma sapan cümleler yazdım bunların 2. sunucusuna da girdim ve tekrardan bir şey yazarken ben enterlemeden kendisi mesajları gönderdi çok korktum acaba Blue whale IP adresimi mi buldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilse ne olacak? Hiçbir şey yapamaz.

İsteyen olsa ben buraya bırakayım kendi IP adresimi. @SideWinder hocanın dediği gibi en kolay ulaşılabilecek şey.

Bu tarz şeyler korkutmasın sizleri. İlgili sunucuyu falan da şikayet edin. Bu tarz yerlere de daha girmeyin, uzak durun. İnternette kötü niyetli insan çok.

Bilse ne olacak? Hiçbir şey yapamaz.

İsteyen olsa ben buraya bırakayım kendi IP adresimi. @SideWinder hocanın dediği gibi en kolay ulaşılabilecek şey.

Bu tarz şeyler korkutmasın sizleri. İlgili sunucuyu falan da şikayet edin. Bu tarz yerlere de daha girmeyin, uzak durun. İnternette kötü niyetli insan çok.

Öyle de hocam port tarama yediğinizi düşünsenize, rezalet bir durum ISS ile iletişime geçildiğinde çözüme kavuşturulacaktır ama anlık olarak gerçekten kötü.

Geri
Yukarı