Bluestack Uygulama mı Yüklüyor?

Daimon88

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Pres Operatör
Bilgisayarda yüklü Bluestack kendi kendine uygulama mı yüklüyor? Telefondan Store'a girip bakayım demiştim güncelleme gereken uygulamalar var mı diye, birkaç tane "yabancı" uygulama gördüm. Poker uygulaması, strateji oyunu uygulaması ve birkaç uygulama daha. Gmail şifremin ele geçirildiğinden şüpheleniyorum, diğer yandan da Bluestack programından şüpheleniyorum. Gmail hesabıma giriş yapılsa SMS gelirdi. Bilgisayarda Bluestack programına girip "yabancı" uygulamaları kaldırdım. En az 10 tane varmış. Ben yine de tedbir olarak Gmail şifremi değiştireceğim, eğer sorun hala devam edecek olursa Bluestack programını kaldırmayı düşünüyorum.

Ekleme: Google servisleri mükemmel. Gmail IP adres geçmişine baktım, sorun yok. Google Store'daki cihaz managerde Samsung GT-N7100 diye yabancı bir cihaz var, "Zil çaldır" özelliği sayesinde Bluestack programı olduğunu anladım :) Ondan önce konum bilgilerinden bakınca Afrika kıtasının güneyi çıkmıştı ya neyse, telefonumun isminin konumuna bakınca da Afrika kıtasının güneyini gösteriyor :D Sorun yok özetle, Bluestack programı kendine yükledi sadece, telefonda sorun yok. Bluestack programını ücretsiz kullanmanın bedeli diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı