Çözüm Bluestacks 5 Clash Of Clans açılmama

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende hala çalışıyor fakat amazonappstore üzerinden arattığım zaman clash of clans yok şuanda. Sanırım oyun amazon üzerinden kaldırıldı. Ben mesela dün bir güncelleme falan yapmadım oyuna her şey düzgün. Aslında apk düzenleme uygulamaları falan ile bu işi çözebilen çıkar mı denemek lazım. Boş zamanım olsa uğraşmak isterim de şuanda o zaman yok.
Amazon profilinden ülke değiştirin. Mesela Fransa.

Amazon profilinden ülke değiştirin. Mesela Fransa.
Hocam benim amazon hesabında zaten sorun olmuyor my apps kısmında duruyor fakat dediğiniz bölge değiştirme olayını bir arakdaşta denedim şu tarzda bir şey dedi ''this app can't buy on this device''. Tam cümle bu olmayabilir ama aklımda böyle kalmış bu cihaz üzerinden bu uygulamayı edinemezsiniz tarzında bir şeydi.

Az önce Youtube da bir video izledim. Sorunu bir Supercell çalışanına iletmişler. Yetkili kişi firma hizmet koşullarına aykırı olduğundan oyunun emülatörleri desteklemediğini açıklamış. Hatta emülatörde oynayanlara destek verilmeyeceğini ve kazanılan kupaların silineceğini söylemiş.

Amazon da aratsanız da artık bu oyun çıkmıyor. Anlayacağınız tablet veya telefon gerekli.

Az önce Youtube da bir video izledim. Sorunu bir Supercell çalışanına iletmişler. Yetkili kişi firma hizmet koşullarına aykırı olduğundan oyunun emülatörleri desteklemediğini açıklamış. Hatta emülatörde oynayanlara destek verilmeyeceğini ve kazanılan kupaların silineceğini söylemiş.

Amazon da aratsanız da artık bu oyun çıkmıyor. Anlayacağınız tablet veya telefon gerekli.
9 Yıldır kafaları neredeymiş, eskisi gibi değil de p2w yapmaya mı uğraşıyorlarmış? :D

Ek Not: AmazonAppstore'ı Chrome'dan indiriyoruz ve amazon hesabına sahip olmanız lazım.

Evet, oyun da açılıyor. Süper!
Bu işlem Windows 10 da olabilirmi?

9 Yıldır kafaları neredeymiş, eskisi gibi değil de p2w yapmaya mı uğraşıyorlarmış? :D
Evet p2w şeyler yüzünden Clash Royalede15. ci arenadaydım 3 kez maça girdim herkesin leveli max şu royale pass denilen şey yüzünden.

Son düzenleme:
Bu işlem Windows 10 da olabilir mi?

Evet P2W şeyler yüzünden Clash royalede15. ci arenadaydım 3 kez maça girdim herkesin leveli Max şu Royale Pass denilen şey yüzünden.

Sorunu çözdüm Windows 10 da Amazon üzerinden oynuyorum şu an.
amazon.com üzerinden Fransa konumlu bir hesap + VPN ile denedigimde sorunsuz çalıştı.

Hocam benim amazon hesabında zaten sorun olmuyor my apps kısmında duruyor fakat dediğiniz bölge değiştirme olayını bir arakdaşta denedim şu tarzda bir şey dedi ''this app can't buy on this device''. Tam cümle bu olmayabilir ama aklımda böyle kalmış bu cihaz üzerinden bu uygulamayı edinemezsiniz tarzında bir şeydi.
Aynı şey bende de yazıyordu, ülkeyi değiştirdim ve düzeldi. Amazon Store'da halen gözüküyor, güncelleme var.
Nasıl yapıyoruz onu?
Adres ekleme kısmından yapılıyor.

Geri
Yukarı