BlueStacks ekran kartsız çalışır mı?

Lockablebilal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Bilal,

Öncelikle ekran kartımın fanı bozulduğu için ekran kartsız geziyorum PC'de BlueStacks'te Boom Beach oynamak istiyorum ama giriş ekranında donuyor oynayabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

PC özellikleri:
  • AMD Athlon II X4 620 işlemci
  • 4 GB DDR3 RAM
  • 1TB HDD
Ekran kartım anakarta takılı değil ama yine de yazacağım: AMD ATI Radeon 3000 Graphics.

Dosya Ekleri

• gg.PNG
    gg.PNG
    53,5 KB · Görüntüleme: 185
Şöyle düşünün CS:GO oynarken sadece Windows ve CS:GO çalışıyor. Ama siz Emulator üzerinden bir oyun açtığınızda aynı anda 2 tane işletim sistemi (Windows ve Android) ve oyun çalışıyor. Emulatorlerde ekran kartı önemli değildir önemli olan işlemcidir. Bluestacsk ayarlarında harici GPU yerine dahili GPU'nun kullanıldığını doğrulayın.

Şöyle düşünün CS:GO oynarken sadece Windows ve CS:GO çalışıyor. Ama siz Emulator üzerinden bir oyun açtığınızda aynı anda 2 tane işletim sistemi (Windows ve Android) ve oyun çalışıyor. Emulatorlerde ekran kartı önemli değildir önemli olan işlemcidir. Bluestacsk ayarlarında harici GPU yerine dahili GPU'nun kullanıldığını doğrulayın.
Doğrulayın derken Eğer Sizin Söylediğiniz İşlem İşe Yaramazsa Konuyu Kapatıcam Bu arada herkes'e yorumları için Teşekkkürler

Geri
Yukarı