Bluestacks sanallaştırma

Teşekkürler.

Ek olarak bişey daha sorabilir miyim? Normal de ios kullanıyorum ama telefonum İphone 6S olduğu için PUBG Mobile oynatmıyor ve kasmaya başlıyor, bu hesabımı PC'de kullanabilir miyim?
Facebook üzerinden giriş yaptıysanız evet, Onun haricinde oynayamazsınız. Çünkü BlueStack Anroid tabanlı bir uygulamadır. Sanallaştırmayı BİOS kısmından yapıyorsunuz, Sonrasında uygulamanın ayarlarından istediğini ayarlayabilirsiniz. Ancak benim Tavsiyem PC Android Emulator for PUBG, CODM - Gameloop (Tencent Gaming Buddy) kullanmanız olacaktır. BlueStack'ten daha iyi Optimizasyon'u var ve kontrol kısmında ayarlama yapmanıza gerek kalmıyor.

Facebook üzerinden giriş yaptıysanız evet, Onun haricinde oynayamazsınız. Çünkü BlueStack Anroid tabanlı bir uygulamadır. Sanallaştırmayı BİOS kısmından yapıyorsunuz, Sonrasında uygulamanın ayarlarından istediğini ayarlayabilirsiniz. Ancak benim Tavsiyem PC Android Emulator for PUBG, CODM - Gameloop (Tencent Gaming Buddy) kullanmanız olacaktır. BlueStack'ten daha iyi Optimizasyon'u var ve kontrol kısmında ayarlama yapmanıza gerek kalmıyor.
Keşke ordan indirseydim silip tekrar yükleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı