Bluestacks Üzerinden Netflix çalıştırma

bahrithis

Centipat
Daha fazla  
Bluestacks Netflix uygulamasını çalıştıramıyorum. Play Store'dan indirdiğim desteklemiyor, internetten APK dosyasını indirdiğimde ise dönüyor ve öyle kalıyor. Daha önce kurabilen olduysa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü APK ve hileli yani para ödemeden izlemek istiyor.
hayır kullanmış olduğum paket sadece tablet ve telefonlar için bilgisayar başında pek vakit geçirmediğim için daha fazla para ödemek istemiyorum 3. parti uygulamalar ve sahte hesap satın alacak olsam buraya yazmazdım sadece bazen oradan açma ihtimalim var mı onu merak ettim
Browserdan açılmıyor mu?
kullanmış olduğum paket telefon ve tablet için geçerli sadece genelde oradan izliyorum ama şu zamanlar çoğunlukla evde zaman geçirdiğimiz için uygulama yoluyla kullanabilir miyim merak ettim
Tarayıcı üzerinden bile kullanılabilirken ben de merak ettim. Niye Bluestacks?
kullanmış olduğum paket telefon ve tablet için geçerli sadece genelde oradan izliyorum ama şu zamanlar çoğunlukla evde zaman geçirdiğimiz için uygulama yoluyla kullanabilir miyim merak ettim
Peki neden Bluestacks üzerinden çalıştırmak istiyorsunuz? Windows uygulaması var.
Peki neden Bluestacks üzerinden çalıştırmak istiyorsunuz? Windows uygulaması var.

Şunun için istemiş olabilir örneğin Windows 7 de hiçbir browser edegede dahil Full HD ve 4K izleme imkanı yoktur. Aynen telefonlarda olduğu gibi monitörünün desteklediği en son çözünürlükte izlemek içindir.

Geri
Yukarı