Çözüldü BlueStacks'de Twitter'a giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wegnae

Centipat
Daha fazla  
Yani sorun oldukça basit aslında BlueStacks 5 kullanıyorum ve 6 ay önce girebiliyorken şu an yeniden indirdiğim BlueStacks ile Twitter'a giriş yapmaya çalıştığımda "bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar istekte bulunmayı dene." uyarısı veriyor.

Mevcut BlueStacks sürümü: 5.10.100.1016 N32.

Çözüm
Tekrar kurmayı ya da imajı baştan yüklemeyi denediniz mi?
Bunların hepsini yaptım hocam, sürekli aynı hata.

Sorunun ne olduğunu bulamasam da kendi ev internetimden kaynaklı bir sorun olduğunu buldum, mobil veri paylaşıp giriş yaptım ve şimdilik benim için sorun çözüldü.
Yani sorun oldukça basit aslında BlueStacks 5 kullanıyorum ve 6 ay önce girebiliyorken şu an yeniden indirdiğim BlueStacks ile Twitter'a giriş yapmaya çalıştığımda "bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar istekte bulunmayı dene." uyarısı veriyor.

Mevcut BlueStacks sürümü: 5.10.100.1016 n32.

Hocam neden BlueStacks kullanıyorsunuz ki Windows 10 ve üzerinde Store'dan yükleyip kullanabilirsiniz. Veya internet tarayıcısına twitter.com yazarakda giriş yapabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Tekrar kurmayı ya da imajı baştan yüklemeyi denediniz mi?
Bunların hepsini yaptım hocam, sürekli aynı hata.

Sorunun ne olduğunu bulamasam da kendi ev internetimden kaynaklı bir sorun olduğunu buldum, mobil veri paylaşıp giriş yaptım ve şimdilik benim için sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı