Bluetooth 5.0 adaptör önerisi

KaanckTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce Razer'in Hammerhead TWS modelini aldım telefonumda kullanmak için fakat sesinden aşırı memnun kalınca ve kulaklığın içinde oyun modu da olunca (60 ms gecikme sunuyor). Masaüstü bilgisayarımda da kullanmaya karar verdim ama şöyle bir durum var ki benim anakartımda Bluetooth özelliği yok. Ben de bu aradaki bağlantıyı adaptör ile kurmak istiyorum. Direkt USB ile bağlanan Bluetooth adaptörleri ses konusunda ne kadar sağlıklı olur sizce ve kullandığınız ya da önerebileceğiniz cihazlar var mı? Ayrıca adaptör modellerinde çok fazla 4.0 model olmasına rağmen 5.0'ın çok az alternatifi var ve pahalılar kulaklığı 4.0 ile bağlasam (kulaklık 5.0) sizce oyunlarda problem yaşar mıyım?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce Razer'in hammerhead tws modelini aldım telefonumda kullanmak için fakat sesinden aşırı memnun kalınca ve kulaklığın içinde oyun modu da olunca (60 ms gecikme sunuyor). Masaüstü bilgisayarımda da kullanmaya karar verdim ama şöyle bir durum var ki benim anakartımda Bluetooth özelliği yok. Ben de bu aradaki bağlantıyı adaptör ile kurmak istiyorum. Direkt USB ile bağlanan Bluetooth adaptörleri ses konusunda ne kadar sağlıklı olur sizce ve kullandığınız ya da önerebileceğiniz cihazlar var mı? Ayrıca adaptör modellerinde çok fazla 4.0 model olmasına rağmen 5.0'ın çok az alternatifi var ve pahalılar kulaklığı 4.0 ile bağlasam (kulaklık 5.0) sizce oyunlarda problem yaşar mıyım?

Ugreen al.
Sorun yapmaz, ben BT 4.0 iPad ile 4.2 ithink kulaklık çalıştırdım, hem de akıcı ses ile.

Şunuda hesaba kat. Windowsda bluetooth bağlantısı ile kulaklık ve mikrofon aynı anda kullanılımıyor. Bu yüzden kablosuz oyuncu kulaklıkları ayrı bir usb aparat ile bağlanıyor.

Şunuda hesaba kat. Windowsda bluetooth bağlantısı ile kulaklık ve mikrofon aynı anda kullanılımıyor. Bu yüzden kablosuz oyuncu kulaklıkları ayrı bir usb aparat ile bağlanıyor.
Mikrofon olarak kullandığım harici bir cihaz var kabloyla bağlı olarak sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Buradaki sıkıntım kulaklığı hangi adaptör ile bağlamam doğru olur ve gecikmeyi oyunlarda en aza nasıl indiririm

Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce Razer'in hammerhead TWS modelini aldım telefonumda kullanmak için fakat sesinden aşırı memnun kalınca ve kulaklığın içinde oyun modu da olunca (60 ms gecikme sunuyor). Masaüstü bilgisayarımda da kullanmaya karar verdim ama şöyle bir durum var ki benim anakartımda Bluetooth özelliği yok. Ben de bu aradaki bağlantıyı adaptör ile kurmak istiyorum. Direkt USB ile bağlanan Bluetooth adaptörleri ses konusunda ne kadar sağlıklı olur sizce ve kullandığınız ya da önerebileceğiniz cihazlar var mı? Ayrıca adaptör modellerinde çok fazla 4.0 model olmasına rağmen 5.0'ın çok az alternatifi var ve pahalılar kulaklığı 4.0 ile bağlasam (kulaklık 5.0) sizce oyunlarda problem yaşar mıyım?

Ne aldın, memnun musun dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı