Bluetooth 5.0 çoklu bağlantıda Xbox gamepad yavaşlıyor

SuleymanCakir

Hectopat
Merhaba elimde bluetooth 5.0 USB dongle var. Xbox gamepad bağladığımda Haylou T17 kulaklık sesler gidip geliyor. Tam tersi gamepad yavaşlıyor. Aynı anda kullanıldığında cihazlar sapıtıyor. Bu sorunun çözümü var mı? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Bende TP-Link'in adaptörü var. Aynı şekilde Xbox kolu bağlayınca çekmeme sorunu ayrıca JBL hoparlörümde cızırtı yapıyor. Gamepadde genel bir sorun olabilir.

Acaba 2. Bluetooth 5.0 dongle alsak birini kulaklık için diğerini gamepad için kullansak sorun çözülür mü? Bir bilgisayarda 2 adet Bluetooth 5.0 dongle çalışır mı?

Acaba 2. Bluetooth 5.0 dongle alsak birini kulaklık için diğerini gamepad için kullansak sorun çözülür mü? Bir bilgisayarda 2 adet Bluetooth 5.0 dongle çalışır mı?
Çalışmayabilir, Windows'ta bir adet Bluetooth girdisi var. Belki daha kaliteli bir adaptörle çözülebilir gibi. Bu arada bu sorun DualSense'de yok. Açıkçası ben kendi gamepadim bozuk sanıyordum.

Çalışmayabilir, Windows'ta bir adet Bluetooth girdisi var. Belki daha kaliteli bir adaptörle çözülebilir gibi. Bu arada bu sorun DualSense'de yok. Açıkçası ben kendi gamepadim bozuk sanıyordum.

Normalde bende fark etmemiştim. SteelSeries Arctis 7 kullanıyorum. Uzun kullanımlarda terleme yapıyor. Bundan dolayı Haylou T17 aldım. 2 cihazı birden aktif edip kullanmaya başlayınca sorunu gördüm. Umarım bir çözümü vardır.

Bende TP-Link'in adaptörü var. Aynı şekilde Xbox kolu bağlayınca çekmeme sorunu ayrıca JBL hoparlörümde cızırtı yapıyor. Gamepadde genel bir sorun olabilir.

Bende de TP-Link UB400 var. Bende de aynı sorun oluyor ama gamepad farklı. Sorun adaptörlerin dandik olmasında. Kulaklık veya gamepad'leriniz sağlam üzülmeyin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı