Bluetooth adaptör tavsiyesi

Zattirizort

Kilopat
Merhabalar. Anker Soundcore Life Q10 almayı düşünüyorum. Fakat bilgisayarımda kullanmak için Bluetooth adaptöre ihtiyacım var. Microcase Mini v5.0 USB Bluetooth Dongle v5.0 Bluetooth Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar buradaki ürün işimi görür mü?

Alınmaz.

Bluetooth 5.0 aygıtınız varsa:

Merhabalar. Anker Soundcore Life Q10 almayı düşünüyorum. Fakat bilgisayarımda kullanmak için Bluetooth adaptöre ihtiyacım var. Microcase Mini v5.0 USB Bluetooth Dongle v5.0 Bluetooth Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar buradaki ürün işimi görür mü?

Ucuz bir şey olsun diye aldım ama ses akışı olmayınca bağlantısı kesiliyor ve tekrar bağlamak için her seferinde ayarlara giriyorum bağlı olduğunda da dakikada bir kere 0.5 saniyelik kesilme oluyor. TP-Link güzeldir.

Benimki bir öneri değil, ama faydalı olabilir senin için.

Anker Q10 kullanıcısıyım, şu ana kadar 2-3 kere Bluetooth ile eğlencesine PC'ye bağladım (dahili Bluetooth var) ve hiçbirinde sesten tatmin olmadım. PC'de kullanılmıyor kablosuz olarak, telefonda kullansan daha iyi. Veya kablolu olarak kullanabilirsin PC'de.

Benimki bir öneri değil, ama faydalı olabilir senin için.

Anker Q10 kullanıcısıyım, şu ana kadar 2-3 kere Bluetooth ile eğlencesine PC'ye bağladım (dahili Bluetooth var) ve hiçbirinde sesten tatmin olmadım. PC'de kullanılmıyor kablosuz olarak, telefonda kullansan daha iyi. Veya kablolu olarak kullanabilirsin PC'de.

Bende henüz yeni aldım Anker Q10 kabloyla takınca ses kalitesi telefondaki kaliteyle aynı sayılır bluetooth henüz pc'den denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı