Bluetooth dongle önerisi

Tunahanaltn

Hectopat
Son düzenleme:
ub400 almıştım teşhir 50 liraya hb yorumlarında bir sürü olumsuz yorum vardı. hiçbir sorun yaşamadım 1 saniye sürmeden bağlanıyor mi true wireless basic kulaklığa ub500 de sorunsuzdur muhtemelen

Ben de bu ürünün 4.0'ı mevcut. (O zaman 5.0'ı yoktu) Başarılı bir ürün ama araya dolap, duvar vs. bir malzeme girince mesafesi çok daralıyor. Eğer kasa bir şeyin arkasında, içinde vs. ise uzatma kablosu iyi olabilir.

Ben de bu ürünün 4.0'ı mevcut. (o zaman 5.0'ı yoktu) başarılı bir ürün ama araya dolap, duvar vs. bir malzeme girince mesafesi çok daralıyor. Eğer kasa bir şeyin arkasında, içinde vs. ise uzatma kablosu iyi olabilir.

Kılavyemde ek usb girişi mevcut (XPG Summoner) oraya takıp kullanırım.
ub400 almıştım teşhir 50 liraya hb yorumlarında bir sürü olumsuz yorum vardı. hiçbir sorun yaşamadım 1 saniye sürmeden bağlanıyor mi true wireless basic kulaklığa ub500 de sorunsuzdur muhtemelen
çekim gücü vs de önemli, telefonum biraz eski bluetooth 4.0 mevcut kulaklığı kutundan çıkardığım gibi bağlanıyor
Attığınız ürün öneriliyor zaten, direkt alabilirsiniz.

Sipariş verdim Amazon Prime ile yarın 22:00'a kadar gelecek bakalı, bir sorun olur ise iade ederim, bu kullandığım anakartın bir de e modeli vardı anakart geldikten sonra fark ettim ki 100 TL fark varmış ve sonradan lazım olmaz zaten deyip değiştirmemiştim ve şimdi de keşke değiştirseymişim diyorum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı